Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
O TYM SIĘ MÓWI

Natalia Kukulska zdobyła się na osobiste wyznanie o alkoholizmie

„Mieliśmy złudne poczucie naprawiania problemów”

Olga Figaszewska 22 marca 2019 19:51
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Życie w blasku reflektorów, ciągły pęd, presja i rosnące oczekiwania. Nie od dziś wiadomo, że na artystów czyha wiele niebezpieczeństw. Sława ma również swoją ciemną stronę. Niektórzy wpadają w sidła uzależnień. W jednym z ostatnich wywiadów Natalia Kukulska zdecydowała się na osobiste wyznanie… Była o krok od alkoholizmu?! 

Natalia Kukulska o problemach

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka od 19 lat tworzą udane małżeństwo. Łączy ich pasja do muzyki, podobne poczucie humoru, ambicja i profesjonalizm… Wypracowali sobie niezwykłą więź i idealnie się rozumieją. Mąż imponuje jej inteligencją i niesamowitą wrażliwością. ,,Małżeństwo jest dla mnie jak wygrana na loterii. To rekompensata za dzieciństwo, które spędziłam bez mamy”, zdradziła w rozmowie Na Żywo. Dziś tworzą szczęśliwą rodzinę. Doczekali się również trójki wspaniałych pociech: 18-letniego syna Jana, 14-letniej córki Ani, a także dwuletniej Laury.

Natalia Kukulska i wraz ze swoim mężem Michałem Dąbrówką od lat działają aktywnie na polskim rynku muzycznym. Na scenie dają z siebie sto procent i nie zwalniają tempa. Udaje im się jednak godzić obowiązki zawodowe z życiem prywatnym chociaż nie zawsze bywa to proste. Czasem trzeba odreagować, znaleźć czas dla siebie... Artystka w rozmowie  z Na żywo zdradziła, że wraz z mężem zmagała się z pewnymi pokusami, które w niektórych przypadkach bywają zgubne.

„Do niedawna było nią wspólne odreagowanie, czasem przy winku, ale to droga, która prowadzi donikąd.
Na szczęście nie wpadliśmy w alkoholizm, ale mieliśmy złudne poczucie naprawiania problemów”, powiedziała Natalia Kukulska.

Artystka przyznała, że ma wspaniałe życie. Nie może na nic narzekać i wie, że jej rodzina jest w stanie przetrwać wszystkie zawirowania i przeciwności losu.

„Wszystko się cudownie ułożyło. Mam wspaniałych teściów. Oczywiście nasze życie nie jest usłane wyłącznie różami. My się też kłócimy. Zdarzały się nam też napięcia, ale to, co nas łączy, jest tak ważne, że chyba nie pozwolimy sobie pójść w złą stronę”, mówi w rozmowie z tygodnikiem.  

Natalia Kukulska, VIVA! listopad 2017
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Natalia Kukulska z mężem na Openerze
Fot. Instagram

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.