Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska
Dzieci gwiazd

Natalia Kukulska pokazała twarz najmłodszej córki. Podzieliła się rodzinnym kadrem

Czy Laura jest podobna do mamy?

Marta Nawacka 22 października 2023 18:03
Natalia Kukulska, VIVA!  listopad 2017
Fot. Marlena Bielińska

Natalia Kukulska jest spełnioną, utalentowaną piosenkarką, a także szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Najstarsze pociechy artystki są już dorosłe i wyruszyły w świat. Najmłodsza z nich ma 6 lat i rzadko możemy zobaczyć ją w mediach społecznościowych sławnej mamy... Tym razem wokalistka zrobiła wyjątek i podzieliła się uroczym, rodzinnym zdjęciem z wakacji, na którym możemy zobaczyć buzię Laury.

Natalia Kukulska – życie prywatne i dzieci

Utalentowana wokalistka jest również szczęśliwą żoną i mamą. W 2000 roku wyszła za mąż za perkusistę, Michała Dąbrówkę, a niedługo później, jeszcze w tym samym roku, małżonkowie powitali na świecie swoje pierwsze dziecko, syna Jana. Po pięciu latach rodzina ponownie się powiększyła i na świat przyszła córka Natalii Kukulskiej i jej ukochanego, Anna, a w 2017 roku para doczekała się trzeciego wspólnego dziecka i drugiej córki, która otrzymała imię Laura. W mediach społecznościowych dumna mama często pokazuje się ze swoimi starszymi dziećmi, dużo rzadziej jednak możemy zobaczyć najmłodsze z rodzeństwa.

Okazuje się, że Jan poszedł w ślady rodziców i studiuje na Akademii Muzycznej w Katowicach. Więcej szczegółów zdradził w „Dzień Dobry TVN”. „Poszedłem na perkusję klasyczną orkiestrową, czyli instrumenty perkusyjne, to jest: marimba, wibrafon, ksylofon, werbel, kotły i perkusja”, wyznał. Z kolei starsza córka Natalii Kukulskiej we wrześniu wyjechała na studia do Wielkiej Brytanii. „W drodze po marzenia… London is calling! Powodzenia, córeczko! Hasła musicalu Moulin Rouge – beauty, truth, freedom i love – czy może być lepsze przesłanie?”, zapewniała artystka żegnając Anię.

Czytaj też: Wpadka w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” po zwycięstwie Jakuba Gąsowskiego. Pomylono go z ojcem

Natalia Kukulska pokazała twarz najmłodszej córki

Choć starsze pociechy artystki często goszczą w jej mediach społecznościowych, to 6-letnia Laura pojawia się znacznie rzadziej. Natalia Kukulska nie pokazuje dziewczynki w trosce o jej bezpieczeństwo. Teraz jednak zrobiła wyjątek i na swoim instagramowym profilu podzieliła się uroczym, rodzinnym kadrem z wakacji.

Na fotografii widzimy Natalię Kukulską w towarzystwie ukochanego, Michała Dąbrówki oraz ich córeczki, Laury. Twarz dziewczynki zasłaniają jedynie okulary przeciwsłoneczne, a takie ujęcia są niezwykle rzadkie. „Jestem trochę „jesieniarą”, ale gdyby tak ta chwila ze zdjęcia z przedwczoraj mogła trwać dłużej… Życzę pięknej jesieni, przesyłając resztki lata”, napisała wokalistka pod zdjęciem. Musimy przyznać, że Laura robi się coraz bardziej podobna do swojej sławnej mamy!  

Zobacz także: Anna Wendzikowska o smutnej prawdzie dotyczącej alimentów: „Znam ze swojego podwórka”…

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.