Kinga Kipigroch, The Voice Kids, 2023
Fot. fot / Jan Bogacz / TVP materiały prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Następczyni Celine Dion w The Voice Kids? Jurorzy byli oczarowani głosem 12-latki!

Kinga Kipigroch podbiła serca widzów

Olga Figaszewska 19 marca 2023 12:05
Kinga Kipigroch, The Voice Kids, 2023
Fot. fot / Jan Bogacz / TVP materiały prasowe

Kinga Kipigroch podbiła serca jurorów i widzów programu The Voice Kids. 12-latka fenomenalnie wykonała jeden z największych przebojów Celine Dion. Internauci nie mogli przejść obojętnie obok jej talentu i wróżą jej wielką karierę. Jak Kinga poradziła sobie na scenie The Voice Kids?   

Nastolatka następczynią Celine Dion? Swoim występem podbiła serca fanów!

Na scenę The Voice Kids wyszła skromna i cicha nastolatka. Po chwili okazało się, że Kinga Kipigroch ma wielki głos! Nastolatka wzięła udział w przesłuchaniach w ciemno szóstej edycji muzycznego show. Kinga wykonała jeden z największych hitów Celine Dion „My Heart Will Go On”.

Jak poradziła sobie na scenie? O tym świadczy reakcja trenerów. Jurorzy byli oczarowani jej umiejętnościami i niepowtarzalnym talentem. Jako pierwszy, po kilku sekundach, przycisk wcisnął Dawid Kwiatkowski. Potem odwróciły się pozostałe fotele!

Kinga dołączyła do drużyny Tomsona i Barona. Wykon 12-latki natychmiast stał się prawdziwym hitem sieci. Internauci nie szczędzą jej komplementów i uważają ją za faworytkę show. Czy wygra program?

„No, to mamy faworytkę! Istna magia”, „Najlepsze wykonanie piosenki z Titanica 🛳️🛳️🛳️”, „Chyba mamy zwyciężczynię 😍”, „Taki głos w takim wieku?”, „Najpiękniejszy głos tej edycji!! Przepiękne wykonanie!”, czytamy.

Czytaj też: Jako pierwszy w Polsce wygrał Milionerów! Jak zmieniło się życie Krzysztofa Wójcika?

Kinga Kipigroch, The Voice Kids, 2023
Fot. fot / Jan Bogacz / TVP materiały prasowe

Kim jest Kinga Kipigroch, uczestniczka The Voice Kids?

Kinga Kipigroch ma 12 lat, pochodzi z Witkowic i pasjonuje się muzyką. „Kinga jest osobą delikatną, wrażliwą, ale jest też osobą, która stawia sobie w życiu cel i stara się do niego dążyć”, mówiła jej mama. Gdy wychodzi na scenę pokazuje swój charakter i osobowość. Muzyka to jej żywioł i nawiązuje świetny kontakt z publicznością. Gdzie widzi siebie w przyszłości?

„Nie boję się publiczności. Jak śpiewam nie jestem osobą delikatną tylko taką mocną, silną dziewczynką. W marzeniach widzę siebie na wielkiej scenie. Zaczynam śpiewać, a wszyscy słuchają mnie w milczeniu ”, opowiadała.

Życzymy sukcesów!  

Sprawdź też: Tomasz Szczepanik z grupy Pectus uciekł sprzed ołtarza. Potem przy żonie walczył o życie

Kinga Kipigroch, The Voice Kids, 2023
Fot. fot / Jan Bogacz / TVP materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.