Grażyna Wiśniewska, Michał Wiśniewski z mamą
Fot. GRZEGORZ KRZYZEWSKI / FotoNews / Forum
Z ŻYCIA GWIAZD

Grażyna Wiśniewska jest 4 miesiące po zaręczynach. Jak wygląda jej ukochany? Jest zdjęcie!

Tajemnicę zdradził Michał Wiśniewski

Rafał Kowalski 15 lipca 2021 16:51
Grażyna Wiśniewska, Michał Wiśniewski z mamą
Fot. GRZEGORZ KRZYZEWSKI / FotoNews / Forum

O tym, że na prawdziwą miłość nigdy nie jest za późno od pewnego czasu przekonuje się mama Michała Wiśniewskiego. Po trudnej przeszłości, kiedy Grażyna Wiśniewska walczyła z nałogiem alkoholowym, teraz 67-latka korzysta z tego, co w życiu najpiękniejsze. Kilka tygodni temu artysta podzielił się faktem, że jego mama się zaręczyła, ale wizerunek wybranka jej serca był tajemnicą. Aż do teraz.

Kim jest narzeczony Grażyny Wiśniewskiej? Zdjęcie

Czternastego marca całą sieć rozgrzała informacja o tym, że pani Grażyna Wiśniewska znalazła miłość i powiedziała „Tak!”. To wtedy lider Ich Troje opublikował w sieci zdjęcie uśmiechniętej mamy i zapis dialogu, który między nią z nim wystąpił. Rozmowa potwierdziła, że 67-latka się zaręczyła, choć – jak przyznała, ona i jej partner nie planują wziąć ślubu.

Teraz, równo 4 miesiące po tym wydarzeniu, czerwonowłosy wokalista poszedł o krok dalej i opublikował w sieci wizerunek narzeczonego swojej mamy. Trzeba przyznać, że zakochanemu w Grażyna Wiśniewskiej mężczyźnie bardzo dobrze patrzy z oczu. Niestety wciąż nie wiemy, kim dokładnie jest, ale może szczęśliwa narzeczona otworzy się na ten temat w kolejnym wywiadzie?

Na razie zobaczcie zdjęcie!

Narzeczony Grażyny Wiśniewskiej
Fot. Instastories Michała Wiśniewskiego

Książka Grażyny Wiśniewskiej. Reakcja syna

Przypomnijmy, że niedawno miała miejsce premiera książki biograficznej Grażyny Wiśniewskiej. Mama wokalisty rozprawia się na kartach książki z trudną przeszłością, w której wygrywał alkohol. 67-latka i jej syn wiele lat nie mieli dobrych relacji, bo gwiazdor miał mamie za złe, że przez uzależnienie, on tułał się jako młody chłopak po rodzinach zastępczych.

Od wielu lat mama i syn mają w końcu dobry kontakt, a ulubieniec publiczności napisał nawet do pani Grażyny piękny list. To jego reakcja po przeczytaniu jej książki biograficznej. „Przeczytałem tę opowieść z olbrzymią uwagą, tym bardziej iż mimo naszych licznych rozmów o wielu rzeczach dowiedziałem się po raz pierwszy. Miałem nadzieję, że znajdę odpowiedzi na wiele pytań - i tak się stało. Wiele jednak wciąż pozostaje bez odpowiedzi. Usłyszałem od Ciebie, że o tym, czego nie opowiedziałaś, dowiem się dopiero z pożegnalnego listu do mnie. Podsumowanie swojego życia to chyba jedno z najtrudniejszych zadań i najbardziej intymne, jakiego można się podjąć. Oczyszczenie głowy przychodzi z trudem nawet najodważniejszym, bo wiąże się z ujawnieniem wielu najbardziej skrywanych tajemnic duszy. Tobie się to udało. W 99 procentach, bo wiem, że został ten jeden brakujący procent i będę na niego czekał", cytowała słowa Michała Wiśniewskiego Plejada.

Całej rodzinie Wiśniewskich życzymy dużo spokoju i miłości. 

CZYTAJ TEŻ: Samobójstwo ojca, alkoholizm matki... Jak Michał Wiśniewski poradził sobie z demonami przeszłości?

Grażyna Wiśniewska, Michał Wiśniewski z mamą
Fot. Forumgwiazd / Forum

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?