Stanisław Rozenek, Małgorzata Rozenek-Majdan z synami, Tadeusz Rozenek
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Najstarszy syn Małgorzaty Rozenek-Majdan ma dwa ogromne talenty! Czy przekuje je w zawód?

Efekty swoich pasji 14-letni Stanisław Rozenek pokazuje w sieci

Rafał Kowalski 25 czerwca 2020 12:57
Stanisław Rozenek, Małgorzata Rozenek-Majdan z synami, Tadeusz Rozenek
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Nie istnieją wątpliwości co do tego, że od dwóch tygodni największa uwaga w rodzinie Majdanów skupia się na urodzonym 10 czerwca Heniu. Małgorzata Rozenek-Majdan jest jednak jeszcze mamą dwóch starszych synów – Tadzia i Stasia. Ten drugi skończył na początku miesiąca 14 lat, a więc już niedługo będzie mógł zacząć myśleć o tym, czym chciałby się zająć zawodowo. Czy nastolatek pójdzie w stronę swoich pasji?

Projekty i zdjęcia Stanisława Rozenka, konto na Instagramie

Kilka lat temu pierwsi internauci zauważyli, że Stanisław Rozenek dzieli się w sieci swoimi zdjęciami. Nastolatek nie publikuje jednak popularnych selfie, a fotografie natury, przedmiotów, architektury… Skupia się na ekspozycji, odpowiednim świetle i każdym najdrobniejszym szczególe. Młodzieniec równie chętnie rysuje i maluje. Mama 14-latka szybko zrozumiała, że trzeba synowi dać rozwijać jego umiejętności.

Gwiazda nie ma jednak pomysłu, po nim Staś ma takie a nie inne zdolności. „Ani po mnie, ani po tacie. To zadziwiające, bo nikt w rodzinie nie ma talentu plastycznego. Może więc po jakiś dalekich przodkach?! Ale talent ma niezwykły i rozwija się w tym kierunku. Chodzi do pracowni sztuki, wyjeżdża w plenery malować”, mówiła Małgorzata Rozenek-Majdan w wywiadzie z Przeambitnymi. „To ciekawe, bo mi ten świat nigdy nie był bliski, a Stanisław sam przyszedł z tym tematem. Rozwijamy ten kierunek, bo profesorowie sztuki mówią, że w przypadku Stasia warto. Cieszę się, że sprawia mu to przyjemność”, dodała gwiazda TVN.

Co ciekawe, poza sztukami plastycznymi, 14-latka interesuje moda. Syn Jacka Rozenka kilkukrotnie prezentował swoje projekty na Instagramie. Ostatnio wykonał samodzielnie maseczkę, wcześniej m.in. wielokolorową, patchworkową bluzkę. „Najpierw zszyłem wiele kawałków materiałów, a z tego materiału uszyłem koszulkę typu Audrey Hepburn”, podpisał swoje dzieło dumny Stanisław.

Zobaczcie inne przykłady prac zdolnego młodzieńca. Może kolejnym projektem będą śpioszki dla braciszka – Henia? Wszystkie zdjęcia 14-latka można podglądać na jego instagramowym koncie - @s_rozenek.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Stanisław Rozenek (@s_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Stanisław Rozenek (@s_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Lina i ptak

Post udostępniony przez Stanisław Rozenek (@s_rozenek)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziś uszyłem tę maskę #notbad

Post udostępniony przez Stanisław Rozenek (@s_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.