Anna Przybylska, Viva! 17/2012
Fot. IZA GRZYBOWSKA
Z życia gwiazd

Tak wygląda najmłodszy syn Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka! Internauci podzieleni, do kogo jest podobny

Jaś ma już 12 lat

Marta Nawacka 22 kwietnia 2023 16:55
Anna Przybylska, Viva! 17/2012
Fot. IZA GRZYBOWSKA

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk doczekali się wspólnie trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. Najstarsza z pociech poszła w ślady mamy i już jakiś czas temu wkroczyła w świat show-biznesu. Najmłodszy syn aktorki i piłkarza w tym roku skończył 12 lat i trzeba przyznać, że bardzo się zmienił. Jak wygląda chłopiec i do kogo jest podobny?

Anna Przybylska i Jarosław Bieniuk – ich miłość przerwała śmierć

Popularna i niezwykle lubiana aktorka oraz piłkarz tworzyli jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Jarosław Bieniuk i Anna Przybylska stworzyli piękną, kochającą się rodzinę i wspólnie doczekali się trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jasia. Jednak rodzina nie cieszyła się szczęściem zbyt długo, a miłość zakochanych przerwała druzgocąca wiadomość o chorobie aktorki. Choć podjęła heroiczną walkę z rakiem trzustki, to niestety okazała się ona nierówna... W październiku ubiegłego roku minęło osiem lat od śmierci Ani Przybylskiej.

Czytaj też: Kwiat Jabłoni mamie zawdzięcza to, jak wygląda ich dzisiejsze życie zawodowe

Anna Przybylska, Viva! 17/2012
Fot. IZA GRZYBOWSKA

Anna Przybylska z dziećmi w sesji dla magazynu VIVA!, 2012 rok

Fot. Iza Grzybowska/MOVE/Mateusz Stankiewicz

Anna Przybylska z dziećmi w sesji dla magazynu VIVA!, 2012 rok

Dzieci Anny Przybylskiej i Jarosława Bieniuka: jak wygląda dziś Jaś?

W okolicach ósmej rocznicy śmierci aktorki w kinach pojawił się film dokumentalny „Ania” o jej życiu zawodowym i prywatnym. Na premierze pojawili się najbliżsi Ani Przybylskiej, w tym były partner, córka oraz jeden z synów, Szymon. Zabrakło wówczas najmłodszej z pociech aktorki, Jasia. Oliwia jest już dziś dorosła i stawia pierwsze kroki w show-biznesie. Ma za sobą udział w „Tańcu z gwiazdami”, w której pojawił się również jej młodszy brat, a także zadebiutowała w serialu „Gliniarze”. Obecnie rozpoczęła naukę w aktorskiej szkole w Warszawie i wszystko wskazuje na to, że pójdzie w ślady swojej mamy.

Najmłodsza z pociech Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka trzyma się jeszcze z dala od błysku fleszy. W tym roku Jaś skończył 12 lat, a teraz tata chłopca podzielił się ich najnowszym wspólnym zdjęciem, które opublikował na swoim Instagramie. „Z Johnym w moim ukochanym Gdańsku”, napisał pod fotografią. Trzeba przyznać, że nastolatek bardzo się zmienił. W komentarzach natychmiast pojawiły się spekulacje do kogo jest bardziej podobny. W tej kwestii internauci byli jednak podzieleni: pojawiły się głosy, że Jaś to cała mama oraz takie, że jest młodszą kopią taty.  

Zobacz także: Marcin Bosak został pobity. Stanął w obronie dziecka. „Kierowca ubera, prawie rozjechał mojego młodszego syna"

Jarosław Bieniuk, Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk, Bieniuk, Viva! 18/2022
Fot. Mateusz Stankiewicz

Oliwia Bieniuk, Szymon Bieniuk, Jan Bieniuk w sesji dla magazynu VIVA!, 2022 rok

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.