Logan Williams
Fot. Instagram Grant
O NIM SIĘ MÓWI

Nagła i tajemnicza śmierć 16-letniego aktora. Nie żyje Logan Williams

9 kwietnia obchodziłby 17. urodziny...

Gabriela Czernecka 5 kwietnia 2020 11:45
Logan Williams
Fot. Instagram Grant

Nie żyje Logan Williams. Szesnastoletni aktor znany był z roli Barry'ego Allena w serialu Flash. Informację o jego śmierci podała do mediów mama młodego aktora, Marlyse Williams. Chłopiec 9 kwietnia 2020 roku skończyłby 17 lat... 

Logan Williams nie żyje. Miał 16 lat

Informację o nagłej śmierci Logana Williamsa podała do mediów matka chłopca. 2 kwietnia wydała krótkie oświadczenie, w którym powiedziała dla kanadyjskiego portalu tricitynews.com, że jest zdewastowana śmiercią syna. Przypomnijmy, ze szesnastoletni Logan Williams zyskał popularność grając wcielając się w rolę Barry'ego Allena w serialu Flash. Przed kamerą zadebiutował jednak już w wieku 10 lat, wcielając się w rolę Jacka Spehna w filmie Color of Rain. Oprócz tego zagrał w takich produkcjach, jak: Nie z tego świata (2015), Głos serca (2014-2016) czy The Whispers (2015).

Nagła śmierć szesnastoletniego aktora budzi wiele pytań. Przede wszystkim wciąż nie są znane przyczyny jego śmierci. Mama chłopca, Marlyse Williams, zdradziła jedynie, że cała sytuacja jest dla niej niezwykle trudna, bo nie może z rodziną przeżyć w godny sposób żałoby. Utrudnia im to pandemia koronawirusa: „Nie jestem w stanie przytulić moich rodziców, którzy stracili jedynego wnuka”, mówi poruszona.

Mama Logana nie ma wątpliwości, że drzwi do wielkiej kariery stały dla niego otworem: „Dzięki swojemu talentowi i wspaniałemu wyglądowi Logan mógł stać się ogromną gwiazdą”, powiedziała. Logan Williams na co dzień uczęszczał do prywatnej szkoły i jak sam mówił, uwielbiał spędzać czas z przyjaciółmi, jeździć na deskorolce i grać w piłkę nożną.

W piątek, inna gwiazda serialu Flash, Grant Gustin, podzielił się w mediach społecznościowych wspólnym zdjęciem z Loganem Williamsem, które podpisał: „Właśnie usłyszałem druzgocącą wiadomość, że odszedł od nas nagle Logan Williams. Byłem pod wielkim wrażeniem nie tylko jego talentu, ale także jego profesjonalizmu na planie. Moje myśli i modlitwy będą z nim i jego rodziną w tym czasie, który jestem pewien, że jest dla nich niewyobrażalnie trudny”, czytamy. 

Jak na razie nie podano oficjalnej przyczyny nagłej i niespodziewanej śmierci nastolatka. 9 kwietnia Logan obchodziłby 17. urodziny... 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Grant Gustin (@grantgust)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.