Jak teraz wygląda?
Fot. INSTAGRAM @kasiadabrowska
Z ŻYCIA GWIAZD

Katarzyna Dąbrowska wzięła ślub! Aktorka Na dobre i na złe pokazała piękne zdjęcia

Kim jest jej mąż?

Gabriela Czernecka 25 czerwca 2020 09:49
Jak teraz wygląda?
Fot. INSTAGRAM @kasiadabrowska

Serialowa doktor Wiktoria Consalida z Na dobre i na złe, Katarzyna Dąbrowska, wyszła za mąż! W mediach społecznościowych aktorka zamieściła zdjęcia z tego wyjątkowego dnia. 20 czerwca stanęła na ślubnym kobiercu u boku swojego ukochanego Jarosława Tumidajskiego. Poznajcie szczegóły!

Ślub Katarzyny Dąbrowskiej szczegóły

Katarzyna Dąbrowska, aktorka Na dobre i na złe, na co dzień chroni swoją prywatność. Bardzo rzadko ujawnia szczegóły ze swojego życia, ale tym razem zrobiła wyjątek. Gwiazda podzieliła się na swoim Instagramie zaskakującą informacją. Katarzyna Dąbrowska jest już po ślubie! AKtorka zamieściła cztery fotografie z sesji ślubnej, które podpisała: „Miłość…20.06.2020 #mążiżona”.

Kim jest mąż Kasi Dąbrowskiej? Jarosław Tumidajski jest znanym reżyserem. Panna młoda miała na sobie klasyczną białą suknię z długim dekoltem i szerokimi rękawami. Wyglądała w niej naprawdę zjawiskowo, ale strój jej męża również przykuwa uwagę. Mąż Kasi Dąbrowskiej miał na sobie oryginalny garnitur - bordowy w kratkę, a do tego dobrał niebieski krawat. W komentarzach posypały się gratulacje nie tylko od fanów, ale i gwiazd. Wśród nich jest Michał Czarnecki, Agnieszka Sienkiewicz czy Paulina Krupińska. 

Pozostaje nam dołączyć do życzeń. Serdecznie gratulujemy! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.