Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, VIVA!, main topic
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE, Robert Wolański
O TYM SIĘ MÓWI

Monika Zamachowska o mężu: „Odebranie listu poleconego nastręcza problemów. W sytuacjach trudnych idzie spać’’

Damian Duda 4 stycznia 2018 12:15
Monika Zamachowska, Zbigniew Zamachowski, VIVA!, main topic
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/COMPLETE, Robert Wolański

 

Monika Zamachowska udzieliła wywiadu, w którym opowiedziała, jaki na co dzień jest jej mąż. Słowa dziennikarki o Zbigniewie Zamachowskim wywołały burzę w mediach. Czy aktor odniesie się do słów żony?

 

Zobacz też: To nie koniec konfliktu pomiędzy Zbigniewem Zamachowskim a Aleksandrą Justą! Aktor spotka się z byłą żoną w sądzie

oraz: Ewa Minge uderza w Monikę Zamachowską: „Ukradłaś chłopa z układu, w którym tkwił. Siedź cicho i nie dobijaj rodziny. Nie piep**, że robisz to dla ich dobra”

 

Monika Zamachowska o mężu

Jednak ostatnia wypowiedź prezenterki Telewizji Polskiej zelektryzowała internautów. W rozmowie z „Agorą’’ Zamachowska przyznała, że pomaga mężowi spłacać alimenty. „Pracuję, zarabiam, pomagam finansowo Zbyszkowi. Co mi trzeba więcej?  Jeśli ktoś żyje sztuką, to prawdopodobnie będzie miał problem z wypełnieniem PIT-u. Może nawet się okazać, że odebranie listu poleconego nastręcza pewnych problemów. A w sytuacjach trudnych może okazać się, że... Zbyszek idzie spać. Już nieraz tak było’’, powiedziała dziennikarka. Żona Zbigniewa Zamachowskiego zdaje sobie sprawę, że w obowiązkach domowych nie może polegać na swoim mężu. „Przyzwyczaiłam się do tego, że na zapchane rury pomaga hydraulik, a na zepsuty kaloryfer pan »złota rączka«. Żyję, pracuję i zarabiam, więc od lat radzę sobie sama z takimi sprawami. Obym mogła to robić jak najdłużej, żeby Zbyszek mógł w końcu napisać doktorat, nagrać płytę, pisać wiersze. Wiem, że wszystko to robi świetnie i dużym nietaktem byłoby kazać mu wieszać pranie(...) nie mam łatwego charakteru. Dlatego źle ze mną zadrzeć. Trzeba tak mocnego mężczyzny jak Zbyszek, żeby mnie okiełznać. Jak dotąd mu się to udawało’’, podkreśla dziennikarka.

Monika Zamachowskim o małżeństwie ze Zbigniewem Zamachowskim

Ich małżeństwo od początku budziło wiele emocji. On — uznawany aktor, mąż, ojciec czwórki dzieci. Ona — szczęśliwa mężatka, matka dwójki dzieci. W pewnym momencie wszystko postawili na jedną kartę. Monika Zamachowska w jednym z wywiadów wyznała, że poświęciła dla tej miłości wszystko. „Wchodziłam w ten związek jako właścicielka dużego domu z ogrodem, mając męża obcokrajowca i dwoje dzieci oraz dobrą pozycję zawodową. Zaryzykowałam wszystko dla tej miłości. Straciłam dom, samochód, pracę, a moje dzieci straciły ojca. Takie są właśnie koszty tego związku. Ale dla mnie jest on najważniejszą rzeczą w życiu. Codziennie zastanawiam się, czy nadal ten związek jest dla mnie największą wartością. Dopóki odpowiedź brzmi: tak, nic nie jest w stanie mnie powstrzymać’’, powiedziała dziennikarka.

 

Monika Zamachowska, Viva! maj 2014
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Monika Zamachowska w sesji dla VIVY!, maj 2014 r.

 

Zbigniew Zamachowski, Viva! maj 2014
Fot. Robert Wolański

Zbigniew Zamachowski w sesji dla VIVY!, kwiecień 2014 r.

 

Monika Zamachowska
Fot. East News

 

Zobacz też: Była żona Zbigniewa Zamachowskiego w ostrych słowach odpowiada Monice Zamachowskiej na zarzuty o defraudację alimentów! „To sytuacja upokarzająca”

 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.