Para nie szczędziła sobie czułości!

Gabriela Czernecka 19 czerwca 2021 10:32

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski właśnie zaliczyli debiut na jednej z warszawskich imprez. Para chętnie rozdawała uśmiechy i otwarcie dzieliła się swoim szczęściem. Czyżby w show-biznesie pojawiła się nowa power couple?

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski razem

W marcu media podały o rozstaniu Moniki i Zbigniewa Zamachowskich. Dziennikarka początkowo komentowała lub dementowała doniesienia polskiej prasy. Dziś skupia się na rozwijaniu swojego biznesu, rozprawieniu się z trudną przeszłością i… na nowej miłości! 

Zobacz: Monika Richardson pokazała pierwsze wspólne zdjęcie z ukochanym

Znajomość Moniki Richardson i jej nowego partnera nawiązała się kilka tygodni temu. Dziennikarka przeprowadzała wywiad na potrzeby tygodnika Wprost, a ich rozmowa szybko przerodziła się w coś więcej. Kim jest partner Moniki Richardson? Konrad Wojterkowski to 48-letni biznesmen, przedsiębiorca i producent filmowy. 

Para postanowiła dać sobie szansę, a swoją decyzję ogłosili na Instagramie. Za sobą mają już romantyczne wakacje w Hiszpanii i wszystko wskazuje na to, że ich związek nabiera tempa. 

Zobacz także: Monika Richardson jest zakochana! Kim jest partner gwiazdy? 

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski debiutują na salonach

Para właśnie zadebiutowała na ściance. W czwartek Monika Richardson i Konrad Wojterkowski pojawili się razem na gali Lwice/Lwy Biznesu 2021, gdzie chętnie pozowali do zdjęć. Para rozdawała uśmiechy i nie stroniła od czułości. Widać, że bije od nich szczęście. Pozostaje nam życzyć parze dużo miłości! 

1/4
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Copyright @Pawel Wodzynski/East News
1/4

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski są razem od kilku tygodni.

2/4
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Copyright @Pawel Wodzynski/East News
2/4

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski poznali się podczas wywiadu, który dziennikarka przeprowadzała z biznesmenem dla magazynu Wprost.

3/4
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Copyright @Pawel Wodzynski/East News
3/4

Monika Richardson i Konrad Wojterkowski zaliczyli właśnie debiut na salonach.

4/4
Monika Richardson i Konrad Wojterkowski
Copyright @Pawel Wodzynski/East News
4/4

Myślicie, że zostaną nową power couple?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.