EN_01475771_0004, Monika Mrozowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Z ŻYCIA GWIAZD

Monika Mrozowska jest otwarta na nowy związek, ale na własnych zasadach 

Aktorka w najnowszym wywiadzie szczerze o miłości

Dorota Falkowska 28 kwietnia 2022 21:00
EN_01475771_0004, Monika Mrozowska
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Widzowie kojarzą Monikę Mrozowską jako aktorkę "Rodziny Zastępczej". W serialu grała ona zadziorną Majkę. Dzisiaj bardziej niż na graniu, skupia się na szerzeniu wiedzy o zdrowym, roślinnym odżywianiu. Jest autorką wielu kulinarnych przepisów, które prezentuje m.in. na swoim Instagramie, gdzie jest bardzo aktywna. Prywatnie gwiazda jest mamą czwórki dzieci – dwóch córek i dwóch synów. Dzieci aktorki, to owoce trzech jej związków, co niejednokrotnie wywoływało pełne oburzenia komentarze, a czasem nawet hejt

Monika Mrozowska: jak jej dzieci reagują na to, co piszą o niej w sieci?

W najnowszym wywiadzie, którego Monika Mrozowska udzieliła Mateuszowi Szymkowiakowi, wyznała, jak jej dzieci reagują na to, co pojawia się w sieci na temat ich mamy. 

"Dzieciaki mają zdrowie podejście do mediów. One widzą, co się dzieje w domu i jak funkcjonuje ich mama. Wiedzą też, jak reaguję na różnego rodzaju informacje czy plotki, jakie się pojawiają. Ja też nie jestem osobą, która roztrząsa te tematy. Jestem osobą, która żyje swoim życiem, a na to, co się dzieje obok nie mam wpływu", wyznała Monika Mrozowska. 

Zobacz też: Najstarsza córka Moniki Mrozowskiej skończyła 18 lat. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Monika Mrozowska o nowym związku 

Miłośniczka kuchni wegetariańskiej zapytana o jej dzisiejszą perspektywę na miłość, wyznała, że po kilku poważnych związkach na pewno wiele rzeczy się w niej zmieniło. Aktorka nadal uważa miłość za wspaniałe uczucie, na które każdy w pełni zasługuje, ale z wiekiem nauczyła się także dostrzegać różnice pomiędzy jej wieloma odsłonami.

"Z wiekiem przychodzi mądrość, która polega na tym, że czym innym jest zakochanie się i kochanie. Więc ja za takie porywy serca i uniesienia już podziękuję, natomiast jeśli chodzi o taką prawdziwą miłość, to tak, bardzo chętnie, jednak na moich zasadach", wyznała Monika Mrozowska. 

Czy obecnie jest ktoś w życiu doświadczonej mamy czwórki dzieci? "Żaden książę na koniu na ten moment się nie czai. Nie wysyłam żadnych anonsów i jest mi naprawdę bardzo dobrze", podkreśliła.  

Czytaj też: Tak wygląda życie Katarzyny Cichopek po rozstaniu. Zdecydowała się rozwiać narastające plotki

Monika Mrozowska o nowym związku
Fot. Kurnikowski/AKPA

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.