Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 02.01.2009 rok
Fot. JAKUB SZYMCZUK/Gość Niedzielny/Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Młodszy syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego wrócił do Polski

Tak wygląda Julian Kurzajewski

Olga Figaszewska 10 lipca 2023 09:01
Maciej Kurzajewski, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Julian Kurzajewski, Franciszek Kurzajewski, Warszawa, 02.01.2009 rok
Fot. JAKUB SZYMCZUK/Gość Niedzielny/Forum

Na ten moment czekali od miesięcy. Są dumni z jego osiągnięć, wspierają w rozwoju pasji i zainteresowań. Paulina Smaszcz i Maciej Kurzajewski powitali w Polsce swojego młodszego syna. Julian ma 17 lat i powoli wchodzi w dorosłe życie. W ostatnim czasie mieszkał w Holandii. Jak dziś wygląda syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego?

Młodszy syn Pauliny Smaszcz i Macieja Kurzajewskiego. Tak wygląda Julian Kurzajewski

Byli partnerzy doczekali się dwóch synów. Rodzicom zależało, by przekazać im najważniejsze wartości. I to im się udało. Franciszek i Julian wyrośli na wspaniałych mężczyzn. „Mam wspaniałych, mądrych, empatycznych, ambitnych synów i niesamowitą, pełną ciepła, piękna i wrażliwości synową”, pisała Paulina Smaszcz.

26-letni Franciszek już dawno wyfrunął z rodzinnego gniazda. W 2021 roku wziął ślub i zamieszkał we Włoszech, gdzie wspólnie z żoną, Laurą Esmeraldą Vaccari wychowuje córeczkę. Z kolei 17-letni Julian kilka miesięcy przebywał w Holandii, dokąd wyjechał na wymianę szkolną.

„Od września mój syn Julek przebywa na rocznej wymianie w Holandii, gdzie uczy się i poznaje kulturę tego kraju. Jutro przejmuje Instagrama afspoland. Gorąco zachęcam do śledzenia czwartkowej relacji! Obserwujcie, pytajcie i lajkujcie. Powodzenia Julku!!!”, opisywał dziennikarz w jednym z postów na IG. Dumni rodzice wspierali go w tej podróży, a teraz nie ukrywają swojej radości. 

Czytaj też: Magdalena Boczarska i Mateusz Banasiuk opublikowali rodzinne zdjęcia. Tak wyglądał ich weekend na Podlasiu

Julian ujawniał, jak wygląda jego życie w Niderlandach. „Wydaje mi się, że najtrudniejszą częścią jest sam początek, kiedy zaczyna się mieszkać z nową rodziną, chodzić do nowej szkoły. Ale fajne jest to, że członkowie AFS są wolontariuszami. Ale przystosowanie się do nawyków rodziny, popełnianie drobnych błędów jest bardzo niekomfortowe”, wyznał. Czy chciałby zamieszkać w Holandii na stałe? „Nie mam pojęcia. To jest kraj, z którym mam mnóstwo wspomnień. Ale czy chciałbym tutaj zamieszkać na stałe — nie jestem pewny. Ten wyjazd sprawił, że jeszcze bardziej pokochałem podróże”, podkreślił.

Julian Kurzajewski wrócił do Polski

Julian niedawno wrócił do Polski i mógł liczyć na wspaniałe powitanie. Po tylu miesiącach rozłąki w końcu spotkał się z najbliższymi. Na Instagramie pojawiły się powitalne wpisy.

Paulina Smaszcz pokazała wspólne zdjęcie z młodszym synem. „Mama & Syn. Nareszcie jest”, napisała nie ukrywając szczęścia. Uśmiechy nie schodziły z ich twarzy! Maciej Kurzajewski również podzielił się wyjątkowym kadrem i ujawnił, jak powitał syna. Po przekroczeniu progu domu dziennikarza, syn dostrzega napis „Witaj w domu”.

Julian wyrósł na wspaniałego mężczyznę!  

Czytaj też: Tak dziś wyglądają synowie Macieja Kurzajewskiego i Pauliny Smaszcz. To prawdziwi przystojniacy! 

Paulina Smaszcz, Julian Kurzajewski
Fot. Instagram InstaStories, screen @paulina.smaszcz,

Maciej Kurzajewski, Julian Kurzajewski
Fot. InstaStories @maciejkurzajewski screen za Plejada.pl

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.