Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Artur Wesołowski
O TYM SIĘ MÓWI

Po słodkiej dziewczynce nie ma już śladu. Tak wygląda młodsza córka Jacka Borkowskiego

Magda ma już 16 lat!

Olga Figaszewska 29 maja 2022 15:48
Jacek Borkowski z dziećmi, Jacek Borkowski, VIVA! lipiec 2016
Fot. Artur Wesołowski

Jacek Borkowski nie kryje dumy ze swoich dzieci, choć nie dzieli się zbyt często zdjęciami swoich pociech. Jego syn, Jacek Junior, ma już 19 lat. Natomiast młodsza córka skończyła jakiś czas temu 16 lat. Po małej, słodkiej dziewczynce już dawno nie ma już śladu! Zobaczcie, jak wygląda dziś nastoletnia Magda.

Młodsza córka Jacka Borkowskiego. Jak wygląda Magda?

Dzieci są ogromną dumą Jacka Borkowskiego. Aktor doczekał się trójki pociech. Najstarsza córka, Karolina jest owocem związku aktorka z drugą żoną Katarzyną. 38-latka poszła w ślady ojca. Najbardziej jest znana z roli Agnieszki Walickiej z serialu „Na dobre i na złe”. Potem związała się z dziennikarstwem i jest ekspertką do spraw komunikacji marketingowej, public relations.

Z trzecią żoną, Magdaleną Gotowiecką artysta doczekał się dwójki dzieci: Jacka i Magdy. Niestety, miłość pary rozdzieliła śmierć. Jacek Borkowski nie mógł pogodzić się ze stratą ukochanej. Od 2016 roku aktor samodzielnie wychowuje syna i  córkę. To dzięki nim udało mu się przetrwać najgorsze chwile. Dla nich chciał być silny, nie pozwalał sobie na załamanie. „Określam ich obowiązki, ale nie stawiam przed nimi wygórowanych wyzwań. Za bardzo moje dzieci kocham, żeby im sprawiać kłopoty. Poza tym nie robię niczego nadzwyczajnego ani też z niczego dla nich nie zrezygnowałem”, mówił kilka lat temu na łamach VIVY!.

Jacek Borkowski rozmawia z dziećmi o wszystkim. W ich domu nie ma tematów tabu. „Karolina też opowiadała o wszystkim najpierw mnie. A w moim rodzinnym domu było podobnie – panowała szczerość, otwartość. […] Przyjąłem więc zasadę, że wolę wiedzieć, co się z moim dzieckiem dzieje, od niego samego, niż domyślać się lub słuchać donosów innych rodziców. Proszę bardzo, chcesz obejrzeć ten program dla dorosłych? To oglądaj, a potem o nim pogadamy”, opowiadał o wychowaniu pociech.

Zobacz też: Tak dziś wygląda jedyny syn Jacka Borkowskiego. Jacek Junior ma już 19 lat

Jacek Borkowski, Magda Borkowska, Jacek Borkowski Junior, Magdalena Gotowiecka, 2013 rok
Fot. Kurnikowski/AKPA

Jacek Borkowski z żoną Magdaleną i dziećmi: Jackiem Juniorem i Magdą, 2013 rok

Jacek Borkowski
Fot. Artur Wesołowski

Dzieci Jacka Borkowskiego w sesji VIVY!: Magda i Jacek Junior, 2016 rok

Jacek Borkowski
Fot. Artur Wesołowski

Jacek Borkowski z dziećmi w sesji VIVY!, 2016 rok

Jak wygląda młodsza córka Jacka Borkowskiego? 

Młodsza córka Jacka Borkowskiego ma już 16 lat. Gwiazdor serialu Klan zamieścił jakiś czas temu na Instagramie zdjęcie pociechy. Po słodkiej dziewczynce nie ma już śladu! Magda wyrasta na piękną kobietę. „Madzia dorasta”, napisał pod fotografią dumny tata.

Fani nie kryli zachwytu. Wiele osób podkreśla, że urodę odziedziczyła po mamie.

Aktor podkreślał w jednym z wywiadów VIVY!, że córka przypomina mu ukochaną żonę. „Nasza córka Madzia jest jej kopią. Pięknie śpiewa, ma poczucie rytmu i urodę swojej matki”, zwierzał się Krystynie Pytlakowskiej w 2016 roku.

Jackowi Borkowskiemu i jego pociechom życzymy wszystkiego, co najlepsze!  

Sprawdź także: „Nic nie wskazywało, że tak szybko odejdzie”. Jacek Borkowski o stracie kolejnej bliskiej osoby

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.