Beata Kozidrak, Andrzej Pietras
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum
O TYM SIĘ MÓWI

Mijają dwa tygodnie od zatrzymania Beaty Kozidrak.  Jak w trudnej chwili zachował się jej były mąż?

Postawa Andrzeja Pietrasa może wielu zaskoczyć

Rafał Kowalski 17 września 2021 11:01
Beata Kozidrak, Andrzej Pietras
Fot. Krzysztof Jarosz / Forum

Wrzesień nie rozpoczął się dobrze dla Beaty Kozidrak. Pierwszego dnia miesiąca gwiazda prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Gdy jeden z kierowców zauważył, że jedno z aut od strony Piaseczna jedzie zygzakiem, zablokował mu dalszą drogę. Gdy na miejsce przyjechała policja okazało się, że nietrzeźwym uczestnikiem ruchu była znana wokalistka, która w wydychanym powietrzu miała 2 promile alkoholu. Ostatnie dni gwiazda spędziła z bliskimi. Jak zachował się jej były mąż?

Andrzej Pietras wspiera Beatę Kozidrak

Trzydzieści siedem lat małżeństwa Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa zakończyło się oficjalnie w 2016 roku, kiedy to sąd ogłosił rozwód pary. Artystka i biznesman pracują jednak dalej zawodowo i potrafią się kolegować. Mimo to dopiero czas po niedawnym zatrzymaniu ulubienicy publiczności jest dla tej dwójki prawdziwym sprawdzianem.

Okazuje się, że Andrzej Pietras zdaje go śpiewająco, bo cały czas wspiera byłą żonę i córki. Agatę i Katarzynę, które są zmęczone całą sprawą. „Męczą je nieustanne pytania o mamę. Ne chcą być niemiłe, więc grzecznie odpowiadają. Najlepiej z takim wścibstwem radzi sobie Andrzej, jej były mąż, który od lat po mistrzowski wychodzi z trudnych tematów”, twierdzi informator Na żywo.

Podobno takie zachowanie Andrzeja Pietrasa zaskoczyło samą Beatę. To nie pierwszy raz, gdy biznesman nie krytykuje gwiazdy a okazuje jej zrozumienie. Podobnie było 20 lat temu, gdy piosenkarka miała stłuczkę, a w jej wydychanym powietrzu wykryto 0,27 promila alkoholu. „Dzisiaj Andrzej też jest blisko i robi wszystko, żeby jej pomóc. Tak zachować się może tylko prawdziwy przyjaciel…”, dodaje redakcja Na żywo.

Czytaj także: Beata Kozidrak przez wiele lat ukrywała rodzinny dramat. „Kiedy w nasze życie wdarł się nałóg...”

Beata Kozidrak przeprosiła za jazdę po pijanemu

Przypomnijmy, że piosenkarka nie ucieka od odpowiedzialności i wydała po zatrzymaniu stosowne oświadczenie. „Kochani, przepraszam wszystkich. Wiem, że was zawiodłam. Z całego serca żałuję tego, co się wczoraj wydarzyło. Bardzo się tego wstydzę. Wiem, że musze ponieść konsekwencje tego, co się stało. Jestem na to gotowa”, napisała w sieci już drugiego września.

Najbliższe koncerty Beaty i Bajmu odwołano, a piosenkarka chce według najnowszych doniesień odpocząć od wszystkiego poza Polską.

Życzymy dużo spokoju i dalszej czułości od bliskich. 

Zobacz także: Beata Kozidrak zaprosiła na scenę byłego męża. Padły poruszające słowa

Beata Kozidrak, Andrzej Pietras
Fot. Lukasz Dejnarowicz / Forum

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.