Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram
O TYM SIĘ MÓWI

Nie uwierzycie, kto udziela księżnej Meghan porad związanych z macierzyństwem!

I nie jest to członek rodziny królewskiej!

Gabriela Czernecka 15 grudnia 2018 08:53
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair Instagram

Ciąża Meghan to jeden z najgłośniejszych tematów ostatnich miesięcy. Brytyjczycy już nie mogą się doczekać przyjścia na świat kolejnego royal baby. Czas oczekiwania nie jest łatwy dla samej przyszłej mamy, która tak naprawdę od czasu ślubu mierzy się z nieustannym hejtem i coraz to nowszymi publikacjami na jej temat. Na szczęście jest ktoś, kto służy jej radą. Poznajcie szczegóły!

Michelle Obama udziela księżnej Meghan porad na temat ciąży

Nie od dziś wiadomo, że Meghan zanim została księżną obracała się w środowisku gwiazd. Nikogo nie dziwią więc jej przyjaźnie z Priyanką Choprą czy Sereną Williams. Z Michelle Obamą nie miała dotychczas okazji się spotkać, ale jej mąż ma z nią świetne kontakty. Okazuje się, że była pierwsza dama USA podzieliła się z Meghan drobnymi wskazówkami na temat macierzyństwa.

„Moja największą radą byłoby poświęcenie trochę czasu na wszystko i unikanie we wszystkim pośpiechu”, mówi dla Good Housekeeing. Michelle Obama wspomniała, że jej też nie było łatwo, gdy przeprowadziła się do Białego Domu.

Michelle Obama o życiu w Białym Domu i trosce o dzieci

Pierwsze miesiące upływały jej na przyzwyczajaniu się do nowego życia. Najbardziej martwiła się jednak o swoje dzieci, chciała mieć pewność, e mają dobry start w szkole i zdobywają przyjaciół. „Dopiero kiedy byłam gotowa, zdecydowałam się podjąć pracę nad sprawami, do których czułam powołanie”, powiedziała. 

Wygląda na to, że księżna Meghan powoli wdraża rady Michelle Obamy w życie.  Już ma za sobą solowy projekt - książkę kucharską Together: Our Community Cookbook, która odniosła spektakularny sukces. Młodej księżnej pozostaje tylko pogratulować i trzymać kciuki za to, że znajdzie swoje miejsce w rodzinie królewskiej i spełni się jako mama!  

Michelle Obama
Fot. Instagram/ mat. prasowe

księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?