Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z OSTATNIEJ CHWILI

Ma już czworo dzieci z poprzednich związków. Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem?!

Wszystko na to wskazuje!

Gabriela Czernecka 12 lipca 2020 19:49
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem? Jak donosi serwis pudelek.pl, lider zespołu Ich Troje wraz z żoną Pauliną spodziewają się dziecka. Jak na razie sam zainteresowany nie zabrał głosu w tej sprawie, ale plotki o kolejny dziecku Wiśniewskiego pojawiły się już we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas serwis plejada.pl, o komentarz poprosił byłą partnerkę Michała Wiśniewskiego, Dominikę Tajner, która pogratulowała byłemu mężowie. Dziś serwis pudelek.pl publikuje fotografie, na których nie da się nie zauważyć ciążowego brzuszka u żony Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski zostanie ojcem? 

Dzieci Michała Wiśniewskiego rosną jak na drożdżach! Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko leci, a Xavier i Fabienne, którzy jako małe dzieci występowały z tatą w programie Jestem Jaki jestem dziś są prawie dorosłe. Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski ma czworo dzieci. Dla nich zawsze chciał być kimś, kto nie okazuje słabości. Fabienne Marta (15 lat) i Xavier Michał (16lat) to dzieci Wiśniewskiego z małżeństwa z Martą „Mandaryną” Wiśniewską, a młodsza dwójka rodzeństwa to owoc związku z Anną Świątczak: Etiennette Anna (12 lat) i Vivienne Vienna (10 lat). Michał Wiśniewski wspiera swoje pociechy w pasjach i cieszy się ich sukcesami. W mediach społecznościowych często zamieszcza wspólne fotografie z rodzinnych wypadów.

Jak donosił serwis plejada.pl jeszcze we wrześniu ubiegłego roku, Michał Wiśniewski niebawem po raz kolejny zostanie ojcem. Żona Michała Wiśniewskiego to 35-letnia Paulina: „Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi”, podawał jakiś czas temu Fakt. Pochodzi z Warszawy i tak jak muzyk ma czworo dzieci. Para jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, poznała się na Tinderze, jednym z popularnych portali randkowych.

Trwałą relację stworzyli dzięki długim rozmowom o życiu, dzieciach i pasji. Co ciekawe, była partnerka Michała, Dominika Tajner, miała przyjemność poznać jakiś czas temu nową ukochaną wokalisty i jak przyznała w wywiadzie dla Faktu: „Normalnie rozmawiamy, poznałam nawet jego nową partnerkę i trzymam za nich kciuki. Spędziłam z Michałem 10 lat, uważam, że to dobry człowiek, tylko poturbowany. Przeżycia z dzieciństwa pewnie będą się za nim jednak ciągnąć”. 

Jak zdradzało pod koniec ubiegłego roku źródło Plejady, Paulina spodziewa się właśnie dziecka. Wówczas menedżerka artysty w rozmowie z Pudelkiem zapowiedziała, że Michał nie skomentuje tych doniesień. Dodała, że nie są one prawdziwe. Sytuację zdecydowała się jednak skomentować Dominika Tajner, do której od jakiegoś czasu docierają wieści z życia męża. „Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia”, powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Czyżby Michał Wiśniewski niebawem po raz piąty miał zostać ojcem? Dziś fotografie, na których widać ciążowy brzuszek Poli, żony Michała Wiśniewskiego, a które opublikował na swoim serwisie Pudelek.pl zdecydowanie rozwiewają co do tego wszelkie wątpliwości! Choć wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji, serdecznie gratulujemy artyście i jego żonie!  

Michał Wiśniewski
Fot. Marcin Janiszewski

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.