Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z OSTATNIEJ CHWILI

Ma już czworo dzieci z poprzednich związków. Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem?!

Jego nowa partnerka Paulina nie jest związana z show-biznesem

Redakcja VIVA! 4 września 2019 13:05
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem? Jak donosi serwis plejada.pl, lider zespołu Ich Troje wraz z partnerką Pauliną spodziewają się dziecka. Jak na razie sam zainteresowany nie zabrał głosu w tej sprawie, ale o komentarz poproszono byłą partnerkę Michała Wiśniewskiego, Dominikę Tajner. 

Michał Wiśniewski zostanie ojcem? 

Dzieci Michała Wiśniewskiego rosną jak na drożdżach! Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko leci, a Xavier i Fabienne, którzy jako małe dzieci występowały z tatą w programie Jestem Jaki jestem dziś są prawie dorosłe. Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski ma czworo dzieci. Dla nich zawsze chciał być kimś, kto nie okazuje słabości. Fabienne Marta (15 lat) i Xavier Michał (16lat) to dzieci Wiśniewskiego z małżeństwa z Martą „Mandaryną” Wiśniewską, a młodsza dwójka rodzeństwa to owoc związku z Anną Świątczak: Etiennette Anna (12 lat) i Vivienne Vienna (10 lat). Michał Wiśniewski wspiera swoje pociechy w pasjach i cieszy się ich sukcesami. W mediach społecznościowych często zamieszcza wspólne fotografie z rodzinnych wypadów.

Jak donosi serwis plejada.pl, Michał Wiśniewski niebawem po raz kolejny zostanie ojcem. Nowa partnerka Michała Wiśniewskiego to 35-letnia Paulina: „Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi”, podawał jakiś czas temu Fakt. Pochodzi z Warszawy i tak jak muzyk ma czworo dzieci. Para jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, poznała się na Tinderze, jednym z popularnych portali randkowych.

Trwałą relację stworzyli dzięki długim rozmowom o życiu, dzieciach i pasji. Co ciekawe, była partnerka Michała, Dominika Tajner, miała przyjemność poznać ostatnio nową ukochaną wokalisty i jak przyznała w wywiadzie dla Faktu: „Normalnie rozmawiamy, poznałam nawet jego nową partnerkę i trzymam za nich kciuki. Spędziłam z Michałem 10 lat, uważam, że to dobry człowiek, tylko poturbowany. Przeżycia z dzieciństwa pewnie będą się za nim jednak ciągnąć”. 

Jak zdradza źródło Plejady, Paulina spodziewa się właśnie dziecka. Menedżerka artysty w rozmowie z Pudelkiem zapowiedziała, że Michał nie skomentuje tych doniesień. Dodała, że nie są one prawdziwe. Sytuację zdecydowała się jednak skomentować Dominika Tajner, do której od jakiegoś czasu docierają wieści z życia męża. „Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia”, powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Czyżby Michał Wiśniewski niebawem po raz piąty miał zostać ojcem? Czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji!  

Michał Wiśniewski
Fot. Marcin Janiszewski

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.