Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z OSTATNIEJ CHWILI

Ma już czworo dzieci z poprzednich związków. Michał Wiśniewski po raz kolejny zostanie ojcem?!

Wszystko na to wskazuje!

Gabriela Czernecka 12 lipca 2020 19:49
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski po raz piąty zostanie ojcem? Jak donosi serwis pudelek.pl, lider zespołu Ich Troje wraz z żoną Pauliną spodziewają się dziecka. Jak na razie sam zainteresowany nie zabrał głosu w tej sprawie, ale plotki o kolejny dziecku Wiśniewskiego pojawiły się już we wrześniu ubiegłego roku. Wówczas serwis plejada.pl, o komentarz poprosił byłą partnerkę Michała Wiśniewskiego, Dominikę Tajner, która pogratulowała byłemu mężowie. Dziś serwis pudelek.pl publikuje fotografie, na których nie da się nie zauważyć ciążowego brzuszka u żony Michała Wiśniewskiego.

Michał Wiśniewski zostanie ojcem? 

Dzieci Michała Wiśniewskiego rosną jak na drożdżach! Aż trudno uwierzyć, że czas tak szybko leci, a Xavier i Fabienne, którzy jako małe dzieci występowały z tatą w programie Jestem Jaki jestem dziś są prawie dorosłe. Przypomnijmy, że Michał Wiśniewski ma czworo dzieci. Dla nich zawsze chciał być kimś, kto nie okazuje słabości. Fabienne Marta (15 lat) i Xavier Michał (16lat) to dzieci Wiśniewskiego z małżeństwa z Martą „Mandaryną” Wiśniewską, a młodsza dwójka rodzeństwa to owoc związku z Anną Świątczak: Etiennette Anna (12 lat) i Vivienne Vienna (10 lat). Michał Wiśniewski wspiera swoje pociechy w pasjach i cieszy się ich sukcesami. W mediach społecznościowych często zamieszcza wspólne fotografie z rodzinnych wypadów.

Jak donosił serwis plejada.pl jeszcze we wrześniu ubiegłego roku, Michał Wiśniewski niebawem po raz kolejny zostanie ojcem. Żona Michała Wiśniewskiego to 35-letnia Paulina: „Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi”, podawał jakiś czas temu Fakt. Pochodzi z Warszawy i tak jak muzyk ma czworo dzieci. Para jeśli wierzyć medialnym doniesieniom, poznała się na Tinderze, jednym z popularnych portali randkowych.

Trwałą relację stworzyli dzięki długim rozmowom o życiu, dzieciach i pasji. Co ciekawe, była partnerka Michała, Dominika Tajner, miała przyjemność poznać jakiś czas temu nową ukochaną wokalisty i jak przyznała w wywiadzie dla Faktu: „Normalnie rozmawiamy, poznałam nawet jego nową partnerkę i trzymam za nich kciuki. Spędziłam z Michałem 10 lat, uważam, że to dobry człowiek, tylko poturbowany. Przeżycia z dzieciństwa pewnie będą się za nim jednak ciągnąć”. 

Jak zdradzało pod koniec ubiegłego roku źródło Plejady, Paulina spodziewa się właśnie dziecka. Wówczas menedżerka artysty w rozmowie z Pudelkiem zapowiedziała, że Michał nie skomentuje tych doniesień. Dodała, że nie są one prawdziwe. Sytuację zdecydowała się jednak skomentować Dominika Tajner, do której od jakiegoś czasu docierają wieści z życia męża. „Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia”, powiedziała w rozmowie z Pudelkiem.

Czyżby Michał Wiśniewski niebawem po raz piąty miał zostać ojcem? Dziś fotografie, na których widać ciążowy brzuszek Poli, żony Michała Wiśniewskiego, a które opublikował na swoim serwisie Pudelek.pl zdecydowanie rozwiewają co do tego wszelkie wątpliwości! Choć wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie tej informacji, serdecznie gratulujemy artyście i jego żonie!  

Michał Wiśniewski
Fot. Marcin Janiszewski

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.