Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz
O tym się mówi!

Michał Wiśniewski przekazał smutne wieści. Wszystko w związku z decyzją sądu

"Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że ta sprawa się wyjaśni wcześniej"

Aleksandra Frankowska 18 listopada 2023 09:03
Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

W najnowszym oświadczeniu Michała Wiśniewskiego czytamy, że w jego życiu pojawiło się wiele zmian w związku z wyrokiem sądu, który niedawno usłyszał. Między innymi, nie zobaczymy go podczas sylwestra w Polsacie, jak miało to mieć miejsce.

ZOBACZ TEŻ: Nigdy wcześniej nie pokazywał się publicznie. Tak wygląda pasierb Izabeli Janachowskiej. Właśnie skończył 18 lat!

Michał Wiśniewski skazany wyrokiem sądu

Niecały miesiąc temu Michał Wiśniewski usłyszał wyrok sądu, który skazał go na 1,5 roku więzienia i 80 tysięcy złotych grzywny. Wszystko w wyniku toczącej się przeciwko niemu sprawie o „doprowadzenie do niekorzystnego rozporządzania mieniem znacznej wartości” w SKOK-u w Wołominie. Wiśniewski podkreślił, że jest niewinny, zaś w oświadczeniu wyjaśnił wszystko na nowo.

Michał Wiśniewski, Justyna Majkowska, Jacek Łągwa, Festiwal Piosenki Opole 2001
Fot. Prończyk/AKPA

Michał Wiśniewski nie zaśpiewa podczas sylwestra z Polsatem

Chociaż Wiśniewski pracuje nad nowym albumem, nie usłyszymy go prawdopodobnie podczas sylwestra z Polsatem. Wszystko to w związku z wyrokiem sądu, jaki usłyszał.

"Chcę powiedzieć o tym, że na ten moment nie mogę się odzywać w sprawie, która mnie spotkała. Jej reperkusje są ogromne. [...] Mam nadzieję, że w przyszłym tygodniu mój prawnik wyda państwu oświadczenie, które mam nadzieję, bardzo wiele wytłumaczy" — podkreślił.

To pierwszy raz od dawna, kiedy nie zobaczymy Wiśniewskiego na scenie Polsatu. Przez lata jego charyzmatyczna osoba uświetniała wyczekujący Nowego Roku koncert.

Michał Wiśniewski, VIVA! czerwiec 2022, 12/2022
Fot. Voyo Bąkiewicz

CZYTAJ TEŻ: Szukała go cała Ameryka. Co stało się z synkiem znanego pilota, Charlesa Lindbergha?

"Mówiąc o reperkusjach, przykro mi to stwierdzić, ale pierwszy raz od kilkunastu lat nie będzie mnie na sylwestrze w Polsacie. Bardzo mi przykro, mam nadzieję, że ta sprawa się wyjaśni wcześniej, czy później i gdzieś tam znowu się pojawię, ale pamiętajcie, że w dalszym ciągu gramy koncerty. [...] To dla mnie zacne, że macie trochę zaufania do mnie w dalszym ciągu. Mimo tego, że ciągle powtarzam i będę powtarzał jak mantrę, że czuję się niewinny... bo jestem niewinny" – mówił. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA KASPRZYK i MICHAŁ KOZERSKI: „potraktujmy ten wywiad jak mecz piłkarski”, proponuje aktorka. Kto w nim zwycięży? ŁUKASZ SIMLAT: dlaczego nie ma aktorskich marzeń i dlaczego... nie wyłącza telefonu. MAJA BOHOSIEWICZ założyła rodzinę, zbudowała własny biznes i została influencerką. Czy nie żałuje swoich wyborów? MICHAŁ WITKOWSKI: ceniony pisarz odsłania swój intymny świat i… zmienia image. NIEPOKONANA, czyli niezwykła historia Céline Dion.