Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski wycofa pozew rozwodowy?! 

Ostatnie wydarzenia bardzo zbliżyły do siebie małżonków...

Olga Figaszewska 9 maja 2019 08:45
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Czy to nagły zwrot akcji? Rozwód Michała Wiśniewskiego z Dominiką Tajner-Wiśniewską był jednym z najbardziej komentowanych tematów ostatnich miesięcy. Muzyk miał złożyć do sądu pozew bez wiedzy żony już w ubiegłym roku. Ostatnie wydarzenia jednak bardzo ich o siebie zbliżyły... Czy najnowsze doniesienia okażą się prawdziwe? 

Michał Wiśniewski wycofa papiery rozwodowe? 

Kiedy Dominika Tajner-Wiśniewska zamieściła w sieci informacje, że jej mąż złożył do sądu papiery rozwodowe, nikt nie mógł w to uwierzyć! „Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce...”, mówiła w rozmowie z Plejadą. Od tamtej pory menadżerka stara się układać swoje życie na nowo. 

Jednak los jej nie oszczędza... Kilka dni temu syn gwiazdy trafił do szpitala w ciężkim stanie. Trzynastolatek nagle stracił przytomność. Maksymialian dziś czuje się już lepiej. Jak udało się dowiedzieć dziennikarzom Super Expressu, chłopiec prawdopodobnie przeszedł ostre zapalenie opon mózgowych. W tych trudnych chwilach przy jego łóżku obecny był Michał Wiśniewski. Wokalista wspierał Dominikę Tajner-Wiśniewską i pomagał jej w walce o życie dziecka. Te wydarzenia bardzo ich do siebie zbliżyły. ,,Artysta, który na początku roku złożył pozew rozwodowy, chce go wycofać z sądu. (...) Dominika jest bardzo wdzięczna Michałowi za pomoc i zastanawia się, czy nie dać mu jeszcze jednej szansy...", czytamy na łamach tabloidu.

Kilka dni temu w sieci pojawił się utwór Michała WiśniewskiegoZ nikim nie jest tak. Czy za jej pośrednictwem prosi żonę o wybaczenie?

 „Chciałbym przeprosić za tamte słowa i podziękować za to, że jesteś. Tyle długich dni byłaś obok. Z nikim nie jest tak, tak jak z tobą. Pustki w życiu niczym nie zastąpisz. Nie powstrzymasz mijającego czasu. Nie poczujesz się lepiej. Możesz jedynie zrobić coś bardziej wartościowego dla samego siebie”, śpiewa. 

Czy Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski zawalczą o swoje małżeństwo?  

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?