Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

Michał Wiśniewski szczerze o kulisach 5. ślubu! Dlaczego wziął go w tajemnicy?

I co na to dzieci? Muzyk i jego żona są w sumie rodzicami 8 pociech!

Rafał Kowalski 5 czerwca 2020 13:54
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Magda Femme, Marta Wiśniewska, Ania Świątczak i Dominika Tajner – wszystkim tym artystkom Michał Wiśniewski oddawał kawałek siebie, stając z nimi na ślubnym kobiercu. Dziś jednak serce lidera Ich Troje zajęte jest przez tajemniczą Polę. To właśnie z nią piosenkarz ożenił się podczas pandemii koronawirusa. Dlaczego uroczystość odbyła się  w ścisłej tajemnicy?

Michał Wiśniewski o piątym ślubie, czasie izolacji i patchworkowej rodzinie

Ulubieniec publiczności polubił ostatnio wywiady przeprowadzane dzięki wideokonferencjom. Podczas kolejnej z nich wyznał, że poznał swoją piątą żonę w sieci! „Poznaliśmy się na portalu, gdzie ja nie byłem Michałem Wiśniewskim, bo trochę mi nie wypadało i to była taka niespodzianka. I nagle się okazuje, że są ludzie, którzy mnie nie znają. Poszliśmy na spacer z psami. Słyszała, ale tak bezpretensjonalnie do tego podeszła”, opowiadał muzyk podczas rozmowy na Instagramie z Krzysztofem Ibiszem. „Zaczęliśmy po prostu rozmawiać, okazało się, że ona też ma jedno nieudane małżeństwo. Nagle, kiedy byliśmy tak sobą oczarowani, to okazuje się, że ona też ma czwórkę dzieci, a ja mówię: "O nie!". Rozmawialiśmy bardzo często... i wbrew pozorom nie było tak, że wszystko na szybko. Porozmawialiśmy sobie i doszliśmy do wniosku, że ok, niech się dzieci poznają”, dodał.

Cała rodzina spędziła wspólnie czas izolacji spowodowany pandemią COVID-19. Okazuje się, że ten trudny dla wielu par czas, akurat Michała Wiśniewskiego i jego ukochaną jeszcze bardziej scalił. „To był dla nas fajny czas i teścik dla wszystkich, czy potrafimy ze sobą przebywać codziennie i słuchać siebie. Nam się udało, więc kiedy minął ten najgorszy czas, stwierdziliśmy: "Okej, jedziemy z tym koksem"”, mówił podczas wywiadu artysta mają na myśli ślub, który zorganizowano w jego ogrodzie.

Uroczystość była bardzo rodzinna i objęta tajemnicą. O piątej żonie gwiazdora nie wiedzielibyśmy pewnie do tej pory, gdyby nie fakt, że w wywiadzie dla WP.pl Michał Wiśniewski sam nazwał między słowami Polę żoną. Zakochani podjęli jednak decyzję, że nie będą pokazywać się razem i za wiele o sobie odpowiadać. „Wyczerpałem chyba swój limit i pomyślałem, że jeżeli nie udawało się inaczej, to teraz zrobimy to tylko i wyłącznie dla siebie” wytłumaczył taki ruch artysta.

Krzysztof Ibisz podczas wywiadu zapytał też twórcę dziesiątek przebojów o to, jak na jego nowe życie zareagowały dzieci. W końcu muzyk ma ich aż czwórkę. Okazuje się, że Xavier, Fabienne, Etiennette, Vivienne mają się z kim bawić! W końcu Pola też jest mamą czwórki pociech. „Łącznie spotyka się ósemka, ale rozumieją się fantastycznie. Cieszą się, że rodzice są szczęśliwi. To jest moja wygrana, której nikt mi nie zabierze, że moje dzieci są mądre. Życzę, żeby w każdym normalnym domu było tak jak u nas”, wyznał Michał Wiśniewski.

Trzymamy kciuki, by była to miłość na całe życie. 

Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Wiśniewski (@m_wisniewski1972)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.