Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski nagrał, jak jego dziecko rusza się w brzuchu matki!

Muzyk podzielił się z fanami wzruszającą chwilą

Redakcja VIVA! 24 listopada 2020 09:50
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał i Pola Wiśniewscy stanęli na ślubnych kobiercu siedem miesięcy temu. Oboje posiadają czwórkę dzieci z innych małżeństw. Teraz ze zniecierpliwieniem oczekują narodzin wspólnego potomka. Chłopiec będzie nosił imię Falco Amadeus. Michał Wiśniewski postanowił podzielić się ze swoimi fanami wyjątkową chwilą. Muzyk nagrał, jak jego wyczekiwany synek rusza się w brzuchu matki. Wideo opublikował na Instagramie. 

Michał Wiśniewski pokazał ruchy dziecka w brzuchu swojej żony

Michał Wiśniewski niebawem zostanie ojcem po raz piąty. Wraz z Martą „Mandaryną” Wiśniewską wychowuje już Fabienne Martę i Xaviera Michała. Kolejna dwójka dzieci muzyka, Etiennette Anna i Vivienne Vienna to owoc jego miłości z Anną Świątczak. Po rozwodzie z Dominiką Tajner artysta związał się z poznaną przez internet Polą, której oświadczył się w grudniu 2019 roku. Po pięciu miesiącach para wzięła ślub. Michał i Pola nie zwlekają z budowaniem wspólnego życia i ogniska domowego. Nie tylko szybko zawarli związek małżeński, ale i zadbali o powiększenie rodziny. Na świat przyjdzie niebawem ich synek - Falco Amadeus. Zarówno dla Michała, jak i Poli będzie to piąte dziecko. 

Muzyk wraz ze swoją żoną z pewnością nie mogą już się doczekać narodzin synka. Michał Wiśniewski jest osobą publiczną o wyjątkowej szczerości i wylewności. Chętnie publikuje w mediach społecznościowych  wpisy oraz zdjęcia z najważniejszych momentów swojego życia. Tym razem podzielił się wzruszającą chwilą, jaką doświadczył z Polą. Opublikował nagranie, na którym widać, jak dziecko pary porusza się w brzuchu matki. „Najpiękniej z Falco i Polą Wiśniewską”, napisał.  

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.