Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM JEST GŁOŚNO

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z ciężarną żoną i wyprawkę dla piątego dziecka!

Fotografia jest jedyna w swoim rodzaju...

Konrad Szczęsny 14 listopada 2020 16:11
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Już niebawem po raz piąty zostanie ojcem! Michał Wiśniewski długo nie chciał potwierdzać ciąży piątej żony, jednak w sierpniu tego roku ostatecznie to zrobił. Teraz lider Ich Troje zamieścił na swoim profilu zdjęcie z ukochaną w trakcie montowania wyprawki dla maleństwa. Fotografia robi wrażenie!

Michał Wiśniewski pokazał wyprawkę dla dziecka. Tak skręca łóżeczko

O tym, że zostanie ojcem, głośno zrobiło się przy okazji niedawnych wyborów prezydenckich. Wykonane wówczas przed lokalem fotografie były dowodem na to, że ukochana gwiazdora, Pola, jest w ciąży. Miała na nich zaokrąglony brzuszek. Jednak Michał Wiśniewski nabrał wody w usta i nie chciał potwierdzić, że za kilka miesięcy na świat przyjdzie ich dziecko.

Wszystko zmieniło się w sierpniu tego roku. Lider Ich Troje zdradził w mediach społecznościowych, że wraz z wybranką powitają na świecie dziecko i ujawnił jego płeć oraz imię!

Teraz natomiast opublikował na swoim profilu na Instagramie zdjęcie, na którym pozuje wraz z Polą Wiśniewską (są zwróceni tyłem do obiektywu) na tle wyprawki, którą przygotowują dla malca (znajduje się ona w kartonach). Zdradził również, że poród nastąpi niebawem. Gwiazdor zostanie po raz kolejny ojcem na początku przyszłego roku!

„Pozostały jeszcze 2 miesiące. Ostatni raz skręcałem mebelki ponad 18 lat temu :) Dziękujemy Ola Tobie i Waszym partnerom za wszystkie te cuda i choć na co dzień, nie potrafię wbić sam gwoździa w ścianę to zabieram się do roboty. Co z tego wyjdzie? Zobaczycie”, zapewnił Michał Wiśniewski.

Fotografia jest o tyle wyjątkowa, że lider Ich Troje niemal nigdy nie publikuje zdjęć z ukochaną. Fani oczywiście trzymają kciuki za powodzenie całego przedsięwzięcia!

„Michał obserwuje cię odkąd skończyłam 5 lat i to chyba pierwszy raz kiedy tu składasz mebelki samodzielnie? Gratulacje”, „Trzymam mocno kciuki za pracę i czekam na efekt końcowy. Wszystkiego dobrego dla Was”, podkreślają w komentarzach.

Imię i płeć piątego dziecka Michała Wiśniewskiego

Jak wynika z wcześniejszych postów Michała Wiśniewskiego publikowanych na Instagramie, para za dwa miesiąca powita na świecie chłopca. Będzie to drugi syn gwiazdora. Wybrali już nawet dla niego imię. Jak przystało na lidera Ich Troje, jest ono wyjątkowo nietypowe: Falco Amadeus. 

W rozmowie z serwisem Jastrząbpost uznanie dla takiego wyboru wyraziła Dominika Tajner, była żona gwiazdora.

„Imię Falco. Bardzo ładne imię. Pasujące do nazwiska, do reszty imion. Byle było zdrowe”, podkreśliła.

Dzieci Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski doczekał się czwórki dzieci: syna Xaviera (urodzonego 24 czerwca 2002 roku) i córki Fabienne (urodzonej 21 sierpnia 2003 roku) ze związku z Martą „Mandaryną” Mandrykiewicz oraz córek Etiennette (17 września 2006) i Vivienne (2. lutego 2008) z małżeństwa z Anną Świątczak.

Z Polą związany jest od jesieni 2019 roku. Oświadczył jej się w grudni tego samego roku, zaś ślub wzięli
w kwietniu 2020 roku. To piąta żona Michała Wiśniewskiego.  

Michał Wiśniewski z żoną Polą przy urnie i na tle wyprawki dla dziecka:

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.