Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski pokazał wspólne zdjęcie Xawiera i syna Dominiki Tajner. Chłopaki świetnie się bawią

Fotografia zrobiła wrażenie na fanach

Aleksandra Andrzejak 19 marca 2021 15:47
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski na swoim profilu na Instagramie pokazał zdjęcia Xawiera i syna Dominiki Tajner. Na fotografii chłopcy wspólnie grają w karty. Wokalista zapewnia, że Maksa zawsze będzie traktował jak syna.

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, z którą założył zespół Ich Troje. Następnie związał się z tancerką, Martą - byli małżeństwem w latach 2002 - 2006. Mają dwoje dzieci - syna Xaviera oraz córkę Fabienne. Jeszcze w tym samym roku kiedy rozstał się z Martą wziął ślub z Anną Świątczak, z którą ma dwie córki Etiennette oraz Vivienne. Rozwiedli się po niecałych pięciu latach. Z końcem czerwca 2012 roku Michał wziął czwarty ślub z Dominiką Tajner. Zaś w kwietniu 2020 roku ożenił się po raz piąty z Polą. 

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie dzieci

Michał Wiśniewski nie ukrywa wizerunku swoich dzieci. Na jego kanałach social media fani mogą oglądać kadry z prywatnego życia wokalisty. Niedawno Michał dodał na swój profil zdjęcie swojego najstarszego syna Xaviera razem z synem poprzedniej żony Dominiki Tajner. „Bracia z innych matek” - podpisał zdjęcie Wiśniewski. Michał już wcześniej deklarował, że będzie traktował Maxa jak syna.

„Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa zawsze też będę traktował jak część swej rodziny” - powiedział wokalista w jednym z wywiadów. 

Michał Wiśniewski, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?