Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski pokazał wspólne zdjęcie Xawiera i syna Dominiki Tajner. Chłopaki świetnie się bawią

Fotografia zrobiła wrażenie na fanach

Aleksandra Andrzejak 19 marca 2021 15:47
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski na swoim profilu na Instagramie pokazał zdjęcia Xawiera i syna Dominiki Tajner. Na fotografii chłopcy wspólnie grają w karty. Wokalista zapewnia, że Maksa zawsze będzie traktował jak syna.

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego

Michał Wiśniewski pięciokrotnie stawał na ślubnym kobiercu. Jego pierwszą żoną była Magda Femme, z którą założył zespół Ich Troje. Następnie związał się z tancerką, Martą - byli małżeństwem w latach 2002 - 2006. Mają dwoje dzieci - syna Xaviera oraz córkę Fabienne. Jeszcze w tym samym roku kiedy rozstał się z Martą wziął ślub z Anną Świątczak, z którą ma dwie córki Etiennette oraz Vivienne. Rozwiedli się po niecałych pięciu latach. Z końcem czerwca 2012 roku Michał wziął czwarty ślub z Dominiką Tajner. Zaś w kwietniu 2020 roku ożenił się po raz piąty z Polą. 

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie dzieci

Michał Wiśniewski nie ukrywa wizerunku swoich dzieci. Na jego kanałach social media fani mogą oglądać kadry z prywatnego życia wokalisty. Niedawno Michał dodał na swój profil zdjęcie swojego najstarszego syna Xaviera razem z synem poprzedniej żony Dominiki Tajner. „Bracia z innych matek” - podpisał zdjęcie Wiśniewski. Michał już wcześniej deklarował, że będzie traktował Maxa jak syna.

„Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa zawsze też będę traktował jak część swej rodziny” - powiedział wokalista w jednym z wywiadów. 

Michał Wiśniewski, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.