Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski podzielił się z fanami zdjęciem z ukochaną żoną

„Wygląda na zdjęcie z dnia ślubu”, piszą fani

Olga Figaszewska 15 lutego 2021 06:35
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski z okazji Walentynek zamieścił na Instagramie zdjęcie z ukochaną! Wokalista Ich Troje niedawno po raz piąty stanął na ślubnym kobiercu. Czy teraz gwiazdor pokazał niepublikowaną dotąd fotografię z Polą, wykonaną w tym szczególnym dniu? Tak przypuszczają fani Michała Wiśniewskiego!  

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcie z żoną

W dniu zakochanych gwiazdy dzielą się z obserwatorami uroczymi zdjęciami ze swoimi drugimi połówkami. Podobną fotografię 14. lutego zamieścił na swoim Instagramie Michał Wiśniewski. Wokalista pokazał romantyczne zdjęcie z ukochaną żoną, Polą. 

Para pobrała się w ubiegłym roku. Ze względu na pandemię koronawirusa uroczystość była bardzo rodzinna i odbyła się w tajemnicy. Niedawno Michał Wiśniewski i jego żona, Pola przygotowywali się do kolejnego ważnego wydarzenia w swoim życiu. Małżonkowie powitali na świecie synka – Falco Amadeusa. Lider Ich Troje nie ukrywa swojej radości.

„Dziecko w tym wieku to taka trochę rewitalizacja starszego pana. Mam nadzieję, że koledzy w moim wieku się nie będą mieć mi za złe tego stwierdzenia, bo czujemy się na 18 lat, a przecież podchodzimy pod pięćdziesiątkę”, komentował jakiś czas temu Michał Wiśniewski w rozmowie z dziennikiem Fakt.

Zakochani pielęgnują swoje uczucie i niewiele zdradza na temat swojej relacji. Gwiazdor rzadko zamieszcza wspólne zdjęcia z ukochaną. Dlatego najnowszy kadr był prawdziwą niespodzianką dla fanów wokalisty.  Fotografię z żoną, Michał Wiśniewski opatrzył wyznaniem miłości i życzeniami dla obserwatorów: „Kocham Cię Walentynko! A Wam wszystkim dużo miłości na co dzień!”.

,,Wygląda na zdjęcie z dnia ślubu", „Pola miała piękną suknię”, ,,Gratulacje duzo milosci dla Was", ,,Cudownych chwil Razem", czytamy w komentarzach. 

Czy przypuszczenia fanów są prawdziwe? Michał Wiśniewski i jego żona na fotografii prezentują się zjawiskowo! Ukochana lidera Ich Troje zachwyca w białej, skromnej kreacji.  

Życzymy wszystkiego dobrego szczęśliwym małżonkom! 

 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.