Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z ŻYCIA GWIAZD

Michał Wiśniewski pokazał zdjęcia z rodzinnego archiwum. Pozuje na nich z jedną z córek!

Tak wygląda Vivienne Vienna

Redakcja VIVA! 23 listopada 2020 06:48
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski i jego żona, Pola, wkrótce powitają na świecie synka, który otrzyma imiona Falco Amadeus. Będzie to piąte dziecko lidera Ich Troje – wraz z Martą „Mandaryną” Wiśniewską wychowuje już Fabienne Martę i Xaviera Michała, a Etiennette Anna i Vivienne Vienna to owoc miłości artysty i Anny Świątczak. Muzyk jest niezwykle dumny ze swoich pociech, a na jego portalach społecznościowych nie brakuje z nimi zdjęć. Tym razem powrócił wspomnieniami do wakacji z jedną z córek.

Michał Wiśniewski na zdjęciach z Vivienne - Instagram

Michał Wiśniewski robi wszystko, co może, aby jego dzieciom niczego nie brakowało. Jest bardzo zaangażowany w ich wychowanie i poświęca im jak najwięcej wolnego czasu. Wydaje się, że ma doskonały kontakt z każdym z rodzeństwa, a zdjęcia, które publikuje na swoim Instagramie, mogą być tego dowodem.

Tym razem na profilu muzyka pojawiło się kilka fotografii z wyjazdu do Paryża, do którego wybrał się z najmłodszą córką Vivienne. „Oprócz wspólnych wypadów całą rodziną, z każdym z klanu spędzam czas osobno. Tylko we dwoje. To są niezapomniane chwile”, napisał lider Ich Troje.

Planował kolejną wycieczkę z córką, ale ze względu na to, co dzieje się na świecie, musiał zrezygnować. „W tym roku plany pokrzyżowała pandemia, ale nie narzekamy, bo mamy piękne wspomnienia. Czy uważacie, ze relacje tata-dziecko powinny należeć do wyjątkowych?”, zapytał, czekając na odpowiedzi fanów.

Komentujący nie mają wątpliwości, że artysta jest świetnym ojcem, co widać nawet po tym, jak dziewczynka uśmiecha się na zdjęciach. Wielbiciele Michała Wiśniewskiego zwrócili też uwagę, że Vivienne szybko dorasta i jest bardzo podobna do sławnego taty. Zobaczcie, jak teraz wygląda! 

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.