Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski: „Dziecko cudownie wpływa na życie. Powrót do pieluch z pewnością odmładza

Lider Ich Troje po raz piąty został tatą

Olga Figaszewska 1 lutego 2021 14:51
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski po raz piąty został tatą. Wraz z żoną, Polą powitał na świecie syka, Falco Amadeusza. Para nie posiada się z radości! Co Michał Wiśniewski mówi o ojcostwie? 

Michał Wiśniewski został ojcem

Niedawno gwiazdor zdradził, że czas oczekiwania na narodziny piątej pociechy jest dla niego wyjątkowy. „Ja mam już 48 lat, dla mnie to taki nowy początek i wyzwanie. Jedni oczekują upragnionych wakacji, a nasza cała ósemka, bo przecież ja mam czwórkę dzieci i Pola też, wyczekujemy, jak się śmieję, dziewiątego do podziału”, mówił w grudniu wokalista Ich Troje w rozmowie z Faktem.

Michał Wiśniewski ma już doświadczenie w opiece nad maluchami. Przypomnijmy, że lider Ich Troje jest dumnym tatą czwórki pociech z poprzednich związków. Dzieci Michała Wiśniewskiego są niezwykle uzdolnione artystycznie, a muzyk na każdym kroku podkreśla, że będzie je zawsze wspierał w realizacji marzeń. Cieszy się z ich osiągnięć.

Syna Xaviera Michała i córki Fabienne Marty doczekał się z byłą żoną, Martą „Mandaryną” Wiśniewską. Owocem małżeństwa z Anną Świątczak jest dwójka pociech: Etiennette Anna i Vivienne Vienna.

W sobotę, 30 stycznia na świecie pojawił się Falco Amadeusz. Michał Wiśniewski w rozmowie z Faktem przyznał, że narodziny dziecka i opieka nad nim będą działały odmładzająco.

„Dziecko w tym wieku to taka trochę rewitalizacja starszego pana. Mam nadzieję, że koledzy w moim wieku się nie będą mieć mi za złe tego stwierdzenia, bo czujemy się na 18 lat, a przecież podchodzimy pod pięćdziesiątkę”, mówi w rozmowie z Faktem, Michał Wiśniewski.

Muzyk przypomniał, że późne ojcostwo w ten sposób podziałało na jego byłego teścia. Apoloniusz Tajner został po raz kolejny tatą w wieku 65 lat. „Ale obserwując znajomych w podobnej sytuacji, czy nawet byłego teścia, który też niedawno został tatą, widzę, że dziecko cudownie wpływa na życie. Powrót do pieluch z pewnością odmładza”, dodał.

Życzymy wszystkiego dobrego! 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.