Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski planuje piąty ślub?! Muzyk oświadczył się nowej wybrance

Komentarz lidera „Ich Troje” nie pozostawia wątpliwości

Redakcja VIVA! 10 stycznia 2020 13:35
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski we wrześniu rozwiódł się z Dominiką Tajner, z którą rozstał się na początku roku. Od jakiegoś czasu buduje nową relację z tajemniczą Pauliną z Warszawy, którą poznał za pośrednictwem aplikacji randkowej. I wszystko wskazuje na to, że lider Ich Troje planuje piąty ślub!

Michał Wiśniewski ślub 

Michał Wiśniewski i jego nowa partnerka poznali się przez internet kilka miesięcy temu. Na początku dużo ze sobą rozmawiali, ale po pierwszym spotkaniu stało się jasne, że łączy ich coś więcej niż przyjaźń.

„Ona jest spoza muzycznej branży, to bardzo spokojna dziewczyna i jest wpatrzona w Michała jak w obrazek, a on to lubi”, donosił wtedy dziennik Fakt.

35-letnia Paulina zamieszkała w domu Wiśniewskiego po kilku tygodniach. Nie wiadomo o niej zbyt wiele, ale media ustaliły, że jest szczęśliwą mamą – tak samo jak wokalista wychowuje czwórkę dzieci. Na początku ich związku sugerowano, że muzyk po raz piąty zostanie ojcem, jednak para nigdy nie potwierdziła tych plotek.

Jak donosił portal Pudelek, Michał Wiśniewski zaręczył się pod koniec grudnia. Informację miał ujawnić bliski znajomy lidera Ich Troje, publikując zdjęcie zakochanych opatrzone krótkim podpisem „po zaręczynach Michała i Poli”. Piosenkarz zmienił również status związku na Facebooku – teraz widnieje tam opcja zaręczony.

Plotki o ponownej zmianie stanu cywilnego przybrały na sile, kiedy wokalista udzielił krótkiego wywiadu w programie Pytanie na śniadanie. „Ktoś w jakimś wywiadzie zapytał mnie ostatnio o miłość. I zacząłem się nad tym zastanawiać, czy Michał Wiśniewski ma prawo o tym mówić, mając za chwilę piątą żonę. Myślę, że tak”, wyznał nagle.

Czy potwierdził w ten sposób piąty ślub?

Michał Wiśniewski, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

PAULINA KRUPIŃSKA-KARPIEL – Ma urodę, udane dzieci, kochającego męża, wymarzoną pracę. Kobieta idealna? KATARZYNA GRONIEC w wieku 20 lat była gwiazdą legendarnego „Metra”. Jak teraz wygląda jej życie? NIKODEM SKOTARCZAK – Nikoś, najsłynniejszy gangster PRL, został legendą już za życia... Pasjonująca rozmowa Z MICHAŁEM RUSINKIEM o języku polskim, który zmienia się wraz z nami. Jak? W cyklu EXTRA: Rewia, jej miłość! Witamy w Teatrze Sabat Małgorzaty Potockiej.