Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Michał Wiśniewski po raz pierwszy szczerze o nowym związku!

Czy to prawda, że wkrótce zostanie ojcem?

Sabina Zięba 27 maja 2020 11:05
Michał Wiśniewski, VIVA! październik 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski jest znany nie tylko przez wzgląd na wokalną karierę, lecz również burzliwe życie osobiste. Artysta już czterokrotnie wchodził w związki małżeńskie, które po latach okazywały się nieudane. Teraz po raz piąty układa swoje życie u boku partnerki trzymającej się z dala od show-biznesu. Co o niej wiadomo? I czy to prawda, że niebawem zostanie po raz kolejny ojcem?

Michał Wiśniewski o nowej partnerce i piątym ślubie

Gdy w 2012 roku Michał Wiśniewski związał się z Dominiką Tajner, wiele osób miało nadzieję, że muzyk odnalazł w końcu to, czego szuka. Niestety - po siedmiu latach media obiegła wiadomość, że para się rozwodzi. Był to niezwykle ciężki czas dla jego partnerki, która w jednym z wywiadów mówiła: „Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce”. Muzyk jednak nie przeżywał długo rozstania, ponieważ po raz kolejny się zakochał. Teraz w dobie koronawirusa udzielił wywiadu online Marcinowi Cejrowskiemu z serwisu Plejada i zdradził szczegóły swojego obecnego życia.

Wiśniewski potwierdził, że w kwietniu tego roku po raz piąty się ożenił. Jak wyglądał ten moment? Powiedział: „Ceremonia była jak każda - przepełniona miłością. Każda ceremonia zaślubin jest przepełniona miłością, jeżeli jest uczciwa”. Następnie odnosząc się do swoich poprzednich sformalizowanych związków, rzekł: „Ja, no być może oprócz Magdy, mam w swoich byłych partnerkach przyjaciół, którzy też się czasem odnoszą z dystansem do siebie. Zdecydowanie uważam, że o wiele uczciwszym rozwiązaniem, jeżeli przestajecie się rozumieć (...) jest być szczęśliwym niż nieszczęśliwym. (...) Za każdym razem wierzyłem i tym razem też bardzo wierzę. Jestem mega szczęśliwy i mam nadzieję, że tak zostanie”.

Kontynuując, zdradził kilka słów o swojej nowej miłości. Ma ona na imię Pola i jest niezwykle skryta. Nie udziela się w mediach społecznościowych, ani nie bryluje w show-biznesie. Z jakiego powodu? Michał uchylił rąbka tajemnicy: „Nie chowam żony, ale po pierwsze - ona nie ma takiej potrzeby, a po drugie, szczerze powiedziawszy, może należałoby zrobić coś inaczej niż było do tej pory? (...) To jest osoba, która stroni od social mediów. (...) Czasami pokazuje swoje czarno-białe zdjęcia na Instagramie. Tam nie ma zdjęcia talerza, tam nie ma zdjęcia z urlopu z przyjaciółką, tylko są zdjęcia domków, ptaszków... Tego, co lubi fotografować”.

Michał Wiśniewski zostanie po raz piąty ojcem? Ujawnił prawdę

Wokalista nie chciał jednak ujawnić, co zachwyciło go w nowej miłości. Okazuje się, że tym razem woli milczeć: „W ogóle się nie wypowiadam. Myślę, że piękne jest to, że mamy siebie dla siebie”. Choć zakochani już budują wspólną przyszłość, na razie nie planują potomka. Michał zdradził: „Niestety nie zostanę niebawem po raz piąty ojcem. Co znaczy niestety? Bo ja się dzieci nie boję”.

Podczas rozmowy padło, że Wiśniewski ufa, iż obecne małżeństwo, będzie tym ostatnim. Uważa, że wyciągnął wnioski z przeszłości i teraz inaczej podchodzi do związku. Obecna relacja podobno wygląda zupełnie inaczej: „Myślę, że mój nowy związek ma szansę wielkie na to, żeby dotrwać do końca, dlatego, że ja już nigdy nie będę się starał, żeby komuś zrobić dobrze na siłę, żeby kogoś uszczęśliwić, tylko zostawiam mu jego własną przestrzeń. Taki jest mój pomysł na ten związek. (...) My szanujemy w zasadzie tylko to, do czego sami dojdziemy. I jak się okazało zresztą w moim przypadku, każda z moich żon zbudowała swoją przestrzeń sama, po rozstaniu ze mną. I to jest piękne. Oczywiście może ze mną było łatwiej, ale to nie było do końca ich”.

Myślicie, że tym razem naprawdę mu się uda? My trzymamy kciuki!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pola Wiśniewska (@wisniewska_pola)

Michał Wiśniewski, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.