Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
O TYM SIĘ MÓWI

Dominika Tajner wyłudziła kredyt na milion złotych? Michał Wiśniewski skomentował sprawę

Co powiedział były mąż celebrytki?

Rafał Kowalski 29 listopada 2019 08:37
Michał Wiśniewski i Dominika Tajner-Wiśniewska, VIVA! 24/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wczoraj w godzinach porannych Prokuratura Okręgowa Warszawa-Praga przedstawiła Dominice Tajner zarzut wyłudzenia miliona złotych w kredycie zawartym w SKOKu Wołomin. Była żona Michała Wiśniewskiego miała złożyć fałszywe oświadczenie majątkowe i podać nieprawdziwe dane osób, na które kredyt miał być wzięty. Za to, przy udowodnieniu winy, groziłoby jej 10 lat więzienia. Córka Apoloniusza Tajnera wydała oświadczenie, w którym przekonuje, że jest ofiarą w całej sytuacji. Co na to Michał Wiśniewski?

Michał Wiśniewski o aferze z Dominiką Tajner

Dziennikarze Plejady zapytali wokalistę o to, jak skomentuje najnowsze doniesienia medialne na temat swojej czwartej żony. „Oczywiście, że Dominika zawsze będzie mogła liczyć na moje wsparcie”, to jedyna co powiedział lider Ich Troje. Słowa te potwierdzają jednak, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner są w dobrych relacjach, mimo że każde poszło w swoją stronę.

Przypomnijmy, jak całą sytuację przedstawiła cele bryka w wydanym na Facebooku oświadczeniu. „Pragnę zauważyć, że jestem ofiarą tzw. afery SKOK Wołomin. Nigdy nie otrzymałam od SKOKU Wołomin ani złotówki (ani w formie pożyczki, ani kredytu). To ja pierwsza zwróciłam się do prokuratury o pomoc, gdy syndyk SKOKU Wołomin wezwał mnie do zapłaty pieniędzy, których od SKOKU Wołomin NIGDY nie dostałam. Jest mi bardzo przykro, że mój wizerunek cierpi mimo, że NIGDY nie wyłudziłam żadnych pieniędzy, nigdy NIKOGO nie okradłam. a tym samym nie wyrządziłam świadomej krzywdy”, napisała Dominika Tajner w sieci i dodała, że czeka na sprawiedliwie poprowadzone postępowanie. Gwiazda poprosiła też, by nie ukrywać w artykułach jej wizerunku oraz podpisywać pełnym nazwiskiem.

Sprawa jest bardzo dynamiczna i stale ją monitorujemy. 

Dominika Tajner, Viva! 16/2019
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Michał Wiśniewski, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.