Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz
Z życia gwiazd

Michał Wiśniewski nie ma bliskich relacji z rodzeństwem. „Jesteśmy z tak innych światów”

„Nie jesteśmy blisko, nie wychowywaliśmy się razem”

Marta Nawacka 18 lutego 2022 21:02
Michał Wiśniewski, VIVA! 21/2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Popularny czerwonowłosy muzyk jest dumnym ojcem pięciorga dzieci. Mimo że tworzą rodzinę patchworkową, to wszyscy mają ze sobą bardzo dobre i bliskie relacje. Michał Wiśniewski ze swoim rodzeństwem nie jest jednak tak samo zżyty, jak jego pociechy ze sobą. Co jest tego powodem?

Michał Wiśniewski – życie prywatne

Obecną żoną lidera Ich Troje jest Pola, z którą doczekał się synka Falco. Michał Wiśniewski ma jeszcze czwórkę dzieci: Fabienne i Xaviera ze związku z Martą Wiśniewską oraz Etiennette i Vivienne, których mamą jest Anna Świątczak. Cała patchworkowa rodzina żyje ze sobą w dobrych, przyjacielskich relacjach, a pociechy muzyka mają ze sobą dobre stosunki. Wokalista nie ma jednak podobnych relacji z własnym rodzeństwem.

Czytaj też: Córka Marty Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego idzie w ich ślady?

Michał Wiśniewski o żonie Poli
Fot. VOYO BAKIEWICZ

Michał Wiśniewski w sesji dla magazynu VIVA!, październik, 2013 rok

Michał Wiśniewski – relacje z rodzeństwem

W rozmowie z reporterem Pomponika Michał Wiśniewski przyznał, że ma kontakt z rodzeństwem, ale nie są to bliskie relacje. „Generalnie tak, jak w każdym rodzeństwie. Czasami lepsze, czasami gorsze. My jesteśmy z tak innych światów, że chyba spotykamy się tylko wtedy, kiedy coś od siebie potrzebujemy”, zwierzył się. Zdarza im się jednak spędzać razem niektóre święta. „Czasami tak. Tych świąt nie spędziliśmy razem, ale zdarza nam się”, dodał Michał Wiśniewski.

Lider zespołu Ich Troje uważa, że dzisiejsze chłodne relacje z rodzeństwem są wynikiem tego, że nie wychowywali się razem. „Nie jesteśmy blisko, nie wychowywaliśmy się razem. Każdy ma swój własny świat. Myślę, że one są bardzo uczciwe”, powiedział w rozmowie z reporterem Pomponika 

Zobacz także: Xavier Wiśniewski rzucił studia. Wyjaśnił powody swojej decyzji i ujawnił, na czym zarabia...

Michał Wiśniewski, Viva! 2013
Fot. Voyo Bakiewicz

Michał Wiśniewski w sesji dla magazynu VIVA!, październik, 2013 rok

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.