Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIM JEST GŁOŚNO

Michał Szpak jest zakochany! Kto skradł jego serce?!

Czy to osoba związana z show-biznesem?

Olga Figaszewska 30 października 2018 12:26
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak w odnalazł swoją drugą połówkę?! Okazuje się, że serce wokalisty jest już od dawna zajęte! Czemu dotychczas nie opowiadał o swoim związku?

Michał Szpak jest zakochany?!

Dotychczas uchodził za zatwardziałego singla. Wokalista jest oszczędny w komentowaniu swojego życia prywatnego. Ceni sobie posiadanie własnej przestrzeni.  Wielokrotnie podkreślał, że trudno jest zdobyć jego zaufanie. „Od kiedy stałem się popularny, dużo ludzi próbuje się do mnie zbliżyć. Niestety, trudno weryfikować, kto jest szczery w swoich intencjach, a przecież zaufanie to podstawa”, mówił rok temu w wywiadzie dla Party.

Michał Szpak przekonywał, że w kwestii uczuć i budowania relacji ważne jest osiągnięcie wewnętrznego rozwoju, a wtedy miłość odnajdzie nas sama. I odnalazła.

Podczas promocji nowej płyty przez przypadek wyznał, że jest szczęśliwie zakochany! Kim jest jego sympatia? Czy jest związana z show-biznesem? „Jeśli moja druga połówka będzie chciała, żebym poinformował o nas media, to spoko. Ale nie mam zamiaru dzielić się prywatnym życiem w taki sposób, w jaki robią to niektóre osoby na rynku”, wyjaśnił w rozmowie z dziennikarzami.

Czy myśli już też o założeniu rodziny? Rok temu mówił nam, że posiadanie rodziny w jego przypadku jest niemożliwe. „Bardzo chciałbym mieć dziecko, ale nie jestem na to gotowy. Nie wyobrażam sobie być teraz ojcem. Niektórzy artyści chyba nigdy nie są na to gotowi. To jest trochę jak z posiadaniem psa. Chciałbym go mieć, ale podświadomie wiem, że nie miałbym czasu się nim zająć. Jeśli kiedyś zostanę ojcem, to chcę być takim rodzicem, który ma ze swoim dzieckiem kumpelski kontakt. Że będzie mi się zwierzać z różnych sekretów, ale przede wszystkim będzie mnie szanować”, przekonywał.

Życzymy szczęścia!  

NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA, Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA, Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA, Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.