Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
O NIM JEST GŁOŚNO

Michał Szpak jest zakochany! Kto skradł jego serce?!

Czy to osoba związana z show-biznesem?

Olga Figaszewska 30 października 2018 12:26
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Michał Szpak w odnalazł swoją drugą połówkę?! Okazuje się, że serce wokalisty jest już od dawna zajęte! Czemu dotychczas nie opowiadał o swoim związku?

Michał Szpak jest zakochany?!

Dotychczas uchodził za zatwardziałego singla. Wokalista jest oszczędny w komentowaniu swojego życia prywatnego. Ceni sobie posiadanie własnej przestrzeni.  Wielokrotnie podkreślał, że trudno jest zdobyć jego zaufanie. „Od kiedy stałem się popularny, dużo ludzi próbuje się do mnie zbliżyć. Niestety, trudno weryfikować, kto jest szczery w swoich intencjach, a przecież zaufanie to podstawa”, mówił rok temu w wywiadzie dla Party.

Michał Szpak przekonywał, że w kwestii uczuć i budowania relacji ważne jest osiągnięcie wewnętrznego rozwoju, a wtedy miłość odnajdzie nas sama. I odnalazła.

Podczas promocji nowej płyty przez przypadek wyznał, że jest szczęśliwie zakochany! Kim jest jego sympatia? Czy jest związana z show-biznesem? „Jeśli moja druga połówka będzie chciała, żebym poinformował o nas media, to spoko. Ale nie mam zamiaru dzielić się prywatnym życiem w taki sposób, w jaki robią to niektóre osoby na rynku”, wyjaśnił w rozmowie z dziennikarzami.

Czy myśli już też o założeniu rodziny? Rok temu mówił nam, że posiadanie rodziny w jego przypadku jest niemożliwe. „Bardzo chciałbym mieć dziecko, ale nie jestem na to gotowy. Nie wyobrażam sobie być teraz ojcem. Niektórzy artyści chyba nigdy nie są na to gotowi. To jest trochę jak z posiadaniem psa. Chciałbym go mieć, ale podświadomie wiem, że nie miałbym czasu się nim zająć. Jeśli kiedyś zostanę ojcem, to chcę być takim rodzicem, który ma ze swoim dzieckiem kumpelski kontakt. Że będzie mi się zwierzać z różnych sekretów, ale przede wszystkim będzie mnie szanować”, przekonywał.

Życzymy szczęścia!  

NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA, Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA, Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

NIEPUBLIKOWANE ZDJĘCIA, Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?