Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM
NOWY NUMER

TYLKO U NAS „Podświadomie wiem, że nie miałbym...’’. Czy Michał Szpak chciałby zostać ojcem?

Damian Duda 5 lipca 2017 06:00
Michał Szpak, VIVA! czerwiec 2017, main topic
Fot. Zuza Krajewska/LAF AM

 

Życie artysty nie należy do najłatwiejszych, o czym Michał Szpak nie boi się mówić. Koncerty, które gra na całym świecie, sprawiają, że jest w ciągłej podróży. W rozmowie z VIVĄ! muzyk nie kryje, że posiadanie rodziny jest w jego przypadku niemożliwe. Czy Michał chciałby mieć dziecko? Jakim chce być ojcem? Na te pytania odpowiedział tylko nam!

 

Zobacz też: TYLKO U NAS Michał Szpak o śmierci mamy: „To było jak odcięcie pępowiny’’ EKSKLUZYWNE VIDEO

Michał Szpak — dziecko

— Bardzo chciałbym mieć dziecko, ale nie jestem na to gotowy. Nie wyobrażam sobie być teraz ojcem. Niektórzy artyści chyba nigdy nie są na to gotowi. To jest trochę jak z posiadaniem psa. Chciałbym go mieć, ale podświadomie wiem, że nie miałbym czasu się nim zająć. Jeśli kiedyś zostanę ojcem, to chcę być takim rodzicem, który ma ze swoim dzieckiem kumpelski kontakt. Że będzie mi się zwierzać z różnych sekretów, ale przede wszystkim będzie mnie szanować.

 

Teraz nie musisz się niczym przejmować. Nie masz kredytu, rodziny...

 

— Jak to? Mam rodzinę! Po prostu nie założyłem jeszcze swojej. Jednak otaczam się przyjaciółmi i robię to, co kocham. Nie wszystkim udaje się żyć ze swojej pasji. Ale to nie tak, że z dnia na dzień wszystko mi się ułożyło zgodnie z marzeniami i oczekiwaniami.

 

Zobacz też: Seksowny i zmysłowy Michał Szpak! W takiej odsłonie go jeszcze nie widzieliście! EKSKLUZYWNE VIDEO

Michał Szpak — rodzina

Tylko VIVIE! Michał Szpak opowiedział o tym, jak wyglądają jego relacje z najbliższymi.

 

Nie masz wrażenia, że przez ten cały sukces oddaliłeś się od rodziny?

 

— W pewnym sensie tak, bo nie ma mnie z nimi w domu, w Jaśle. Bardzo często rozmawiamy ze sobą. Jeśli mam czas, to do nich jadę. Niestety, nie mogę sobie pozwolić, żeby spędzić z nimi fajne wakacje. Kiedy oni mają wolne, gram najwięcej koncertów.

 

Gdy oni patrzą na Twoje zwariowane życie, mówią: „Michał, zwolnij! Za czym tak pędzisz’’?

 

— Tata zawsze powtarza: „Michał ciśnij! Nie oglądaj się za siebie’’. Pozytywnie zaskoczył mnie mój brat. Powiedział, że nauczyłem go ogromnej tolerancji. Bardzo mnie to cieszy, bo kiedyś był bardzo „impulsywny’’. Teraz to on pokazuje mi, jak być empatycznym oraz jak — pomimo twardego charakteru — mieć dobre serce.

 

Cały wywiad z Michałem Szpakiem do przeczytania w najnowszym wydaniu dwutygodnika VIVA!. Co jeszcze w numerze? Niezwykle intymna rozmowa z Edytą Herbuś oraz wyjątkowy wywiad z mistrzem komedii,  Juliuszem Machulskim.

 

Edyta Herbuś, VIVA! czerwiec 2017, okładka
Fot. Iza Grzybowska

 

Zobacz też: TYLKO U NAS Michał Szpak wróci na Eurowizję?! „Mam świadomość, że nie mogę...’’ EKSKLUZYWNE VIDEO

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.