z życia gwiazd

Ola i Michał Żebrowscy pokazali swój pierwszy raz! O co chodzi? 

Małżeństwo założyło kanał na YouTubie!

Monika Katarzyna Krupska 27 czerwca 2018 07:29

Ze sceny prosto na... YouTube'a. W ślad za Cezarym Pazurą, który przebył ostatnio podobną drogę, właśnie poszedł Michał Żebrowski. Aktor, tak samo jak jego kolega z branży, do współpracy zaprosił swoją żonę, Aleksandrę. Małżeństwo już opublikowało pierwszy filmik! Jak myślcie, co w nim zobaczymy? 

Michał i Ola Żebrowscy mają kanał na YouTubie 

Michał Żebrowski ze swoją młodszą o 15 lat żoną, Olą, nie pokazuje się zbyt często. Niespełna 3 tyg. temu  małżeństwo dopiero po raz pierwszy wystąpiło w programie Dzień Dobry TVN, choć takie propozycje pojawiały się z pewnością już wcześniej. Żebrowscy mieli mówić o swoich mamach z okazji Dnia Matki, a wyszło zupełnie inaczej i opowiadali o miłości! Jak się okazuje, Ola gdy poznała Michała, nie wiedziała, kim on jest i do dzisiaj nie obejrzała np. Ogniem i mieczem, gdzie aktor wcielił się w Jana Skrzetuskiego, za co otrzymał jedną nagrodę i dwie nominacje. 

Występ w śniadaniówce nie tylko był udany i pokazał Żebrowskich z innej, dość zabawnej strony, ale i posłużył za materiał do ich wspólnego filmiku na YouTubie. W „Naszym pierwszym razie” małżeństwo pokazało kulisy programu i przygotowania do niego. „Te kanapy są szare, a nie białe. Możemy się z**ć ze strachu”, mówiła Ola na YouTubie. 

Pomysł na filmik pokazujący Żebrowskich prywatnie spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. „Tego, że Pan Michał będzie na YouTube, to ja się nie spodziewałem. Doznałem miłego zaskoczenia”, „Bardzo miło się Was oglądało. Wy w śniadaniówce pierwszy i ostatni raz, ja u Was pierwszy i zdecydowanie nieostatni”, pisali zadowoleni internauci. 

Jak widać zapowiada się nam bardzo ciekawy kanał. Będziecie oglądać?  

 

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.