Małżeństwo założyło kanał na YouTubie!

Monika Katarzyna Krupska 27 czerwca 2018 07:29

Ze sceny prosto na... YouTube'a. W ślad za Cezarym Pazurą, który przebył ostatnio podobną drogę, właśnie poszedł Michał Żebrowski. Aktor, tak samo jak jego kolega z branży, do współpracy zaprosił swoją żonę, Aleksandrę. Małżeństwo już opublikowało pierwszy filmik! Jak myślcie, co w nim zobaczymy? 

Michał i Ola Żebrowscy mają kanał na YouTubie 

Michał Żebrowski ze swoją młodszą o 15 lat żoną, Olą, nie pokazuje się zbyt często. Niespełna 3 tyg. temu  małżeństwo dopiero po raz pierwszy wystąpiło w programie Dzień Dobry TVN, choć takie propozycje pojawiały się z pewnością już wcześniej. Żebrowscy mieli mówić o swoich mamach z okazji Dnia Matki, a wyszło zupełnie inaczej i opowiadali o miłości! Jak się okazuje, Ola gdy poznała Michała, nie wiedziała, kim on jest i do dzisiaj nie obejrzała np. Ogniem i mieczem, gdzie aktor wcielił się w Jana Skrzetuskiego, za co otrzymał jedną nagrodę i dwie nominacje. 

Występ w śniadaniówce nie tylko był udany i pokazał Żebrowskich z innej, dość zabawnej strony, ale i posłużył za materiał do ich wspólnego filmiku na YouTubie. W „Naszym pierwszym razie” małżeństwo pokazało kulisy programu i przygotowania do niego. „Te kanapy są szare, a nie białe. Możemy się z**ć ze strachu”, mówiła Ola na YouTubie. 

Pomysł na filmik pokazujący Żebrowskich prywatnie spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem. „Tego, że Pan Michał będzie na YouTube, to ja się nie spodziewałem. Doznałem miłego zaskoczenia”, „Bardzo miło się Was oglądało. Wy w śniadaniówce pierwszy i ostatni raz, ja u Was pierwszy i zdecydowanie nieostatni”, pisali zadowoleni internauci. 

Jak widać zapowiada się nam bardzo ciekawy kanał. Będziecie oglądać?  

 

1/5
Aleksandra Żebrowska i Michał Żebrowski
Copyright @Instagram @olazebrowska
1/5

Żona Michała Żebrowskiego, Ola jest od niego młodsza o 15 lat 

2/5
Michał Żebrowski, VIVA! czerwiec 2016
Copyright @Marlena Bielinska/MOVE
2/5

Małżeństwo ma dwójkę dzieci 

3/5
Michał Żebrowski z żoną na pokazie Łukasza Jemioła
Copyright @East News
3/5

Żebrowscy razem zazwyczaj pokazywali się tylko na oficjalnych wyjściach 

4/5
Michał Żebrowski, Aleksandra Żebrowska
Copyright @Instagram
4/5

Teraz będzie można ich częściej oglądać w ich wspólnym kanale na YouTubie 

5/5
Michał Żebrowski z żoną na pokazie Agnieszki Maciejak
Copyright @ONS
5/5

Para w pierwszym odcinku pokazała kulisy ich wizyty w Dzień Dobry TVN 

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.