O TYM SIĘ MÓWI

Melania i Donald Trumpowie na spotkaniu z papieżem Franciszkiem! Jak wypadła Pierwsza Dama Ameryki?

Konrad Szczęsny 25 maja 2017 06:00
Donald Trump, Melania Trump, papież Franciszek, Trumpowie spotkali się z Franciszkiem
Fot. East News

Pierwsza oficjalna podróż zagraniczna Donalda Trumpa jako prezydenta USA trwa. Po Arabii Saudyjskiej i Izraelu przyszedł czas na Watykan. Tam głowa amerykańskiego państwa spotkała się z papieżem Franciszkiem. Towarzyszyła mu żona Melania oraz córka Ivanka Trump i jej mąż Jared Kushner

Zobacz także: Dlaczego Melania Trump jest nieszczęśliwa?

Pierwsza oficjalna podróż Donalda Trumpa jako prezydenta USA

Przypomnijmy, że pierwsza oficjalna podróż zagraniczna Donalda Trumpa rozpoczęła się w Arabii Saudyjskiej. Prezydent USA wziął tam udział w szczycie poświęconym zwalczaniu dżihadystów z ISIS, na którym wygłosił przemówienie na temat... Islamu.  Następnie, wraz z córką Ivanką i żoną Melanią udali się do Izraela. W Jerozolimie oczywiście modlili się przy Ścianie Płaczu - oddzielnie, zgodnie z przyjętą etykietą i obyczajem. 

Polecamy też: Ten gest pierwszej damy Ameryki komentują media na całym świecie. Czy małżeństwo Trumpów przechodzi kryzys?

Trumpowie w Watykanie - spotkanie z papieżem Franciszkiem


Z kolei we wtorek wieczorem prezydencki samolot wylądował na rzymskim lotnisku Fiumicino, zaś w środę rano Donald i Melania Trumpowie pojawili się w Watykanie i oczywiście spotkali się z papieżem Franciszkiem. Pozowali do zdjęć, wymienili się zgodnie z przyjętą tradycją prezentami, zaś później głowy państw udały się na krótką rozmowę na osobności.

W Watykanie parze prezydenckiej towarzyszyła oczywiście Ivanka Trump i jej mąż Jared Kushner.

Jak oceniacie stylizacje obu pań? Wydaje się, że wpasowują się one w dyplomatyczne standardy. Przypomnijmy, że ostatnio dużo mówi się o garderobie pierwszej damy USA - zdecydowanie pochlebnie. Czy stanie się z czasem nową ikoną stylu?

Polecamy też: Modowy manifest Melanii Trump! Co pierwsza dama chce nam powiedzieć?

Wideo

Podjęliśmy wyzwanie #1TBChallenge!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.