Barbara Łubko 24 maja 2017 07:00
1/6
Melania Trump
Copyright @fot. East News
1/6

Zawsze bez zarzutu, zawsze elegancka. Stylu Melanii Trump na pewno nie można nazwać kontrowersyjnym. Pierwszej damie nie zdarzają się modowe wpadki, a jej stroje są perfekcyjnie dobrane do okazji. 

Zarówno fani, jak i krytycy wizerunku pani Trump czekali na pierwszą zagraniczną wizytę pary prezydenckiej. Taka podróż to stylowe wyzwanie dla każdej pierwszej damy. Będąc gościem musi bowiem dostosować się do obyczajów, panujących w odwiedzanym kraju. Melania nie miała łatwego zadania - w pierwszą podróż musiała wybrać się do krajów Bliskiego Wschodu!

Zobacz także: Dlaczego Melania Trump jest nieszczęśliwa?


Manifest niezależności?

Para prezydencka swoją wizytę rozpoczęła w Arabii Saudyjskiej. I choć Melania pojawiła się w stroju zakrywającym ramiona, zrezygnowała z zasłonięcia włosów chustą. Nic wielkiego? Niby tak - przecież dwa lata temu podczas wizyty w Arabii Saudyjskiej Michelle Obama także nie założyła chusty na głowę. Tylko że wtedy Donald Trump otwarcie skrytykował ówczesną pierwszą damę na Twitterze! Czy Melania próbuje tym subtelnym gestem pokazać, że potrafi sprzeciwić się mężowi, ma swoje zdanie i nie boi się go manifestować?

Pierwsza dama USA podczas całej wizyty zachwycała pięknymi i jednocześnie bardzo skromnymi stylizacjami - najkrótsza sukienka, w której się pojawiła sięgała tuż za kolano.

Moim zdaniem dwa looki robią największe wrażenie. Czarny kombinezon (zdjęcie powyżej) od Stelli McCartney (ok. 5500 zł) Melania perfekcyjnie zestawiła z szerokim złotym paskiem Saint Laurent (ok. 3000 zł), naszyjnikiem Cartier i szpilkami od Christiana Louboutina (model So Kate - ok. 3000 zł).

Druga olśniewająca stylizacja to suknia z peleryną Reem Acra (zdjęcie poniżej), która zachwycała nasyconym kolorem. A jak prezentowały się inne looki Melanii Trump? Zobacz w naszej galerii!Zobacz także: Jak Melania Trump próbuje ocieplić wizerunek swojego męża?

 

2/6
Melania Trump
Copyright @fot. East News
2/6

3/6
Melania Trump
Copyright @fot. East News
3/6

4/6
Melania Trump
Copyright @fot. East News
4/6

5/6
Melania Trump
Copyright @fot. East News
5/6

6/6
Melania Trump
Copyright @fot. East News
6/6

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?