KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan na przyjęciu u prezydenta Fidżi w pełni zaprezentowała swoje ciążowe krągłości!

Kolor jej sukienki to nie przypadek…

Gabriela Czernecka 24 października 2018 13:02

Ciąża Meghan to najgłośniejszy temat ostatnich dni w brytyjskich mediach. To, jak księżna prezentuje się w ciąży fani rodziny królewskiej mają okazję podziwiać od ubiegłego tygodnia. Wraz z mężem Meghan przebywa obecnie w swojej pierwszej oficjalnej podróży po Australii, Fidżi, Nowej Zelandii i Królestwie Tonga. Para książęca Sussex wczorajszego wieczoru wzięła udział w przyjęciu u prezydenta Fidżii, Jiojia Konrote, gdzie w całej okazałości zaprezentowała ciążowe krągłości! Choć jej sukienka nie każdemu przypadła do gustu, ale jej kolor nie był przypadkowy... 

Księżna Meghan w niebieskiej sukience

Każde kolejne wyjście Meghan to okazja do zaprezentowania ciążowych krągłości. Tym razem nie mogło być inaczej. We wtorek książę Harry i księżna Meghan wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi Jiojia Konrote. Spotkanie odbyło się w Grand Pacific, ulubionym hotelu arystokratów, gdzie wielokrotnie zatrzymywał się książę Karol i królowa Elżbieta II.

Oczywiście na przyjęciu najwięcej uwagi fotoreporterzy poświęcili księżnej Sussex. Meghan zaprezentowała się w długiej błękitnej kreacji (autorstwa brytyjskiej projektantki o pseudonimie Safiyaa), do której dobrała wiszące kolczyki z diamentami. Co prawda, nie wszystkim spodobała się najnowsza stylizacja Meghan, ale doceniono kolor jej sukienki, który nie był przypadkowy. Meghan pojawiła się w sukience w odcieniu błękitu fidżyjskiego - to wyjątkowy ukłon w stronę gospodarzy, o którym ci nie zapomnieli wspomnieć podczas przemowy. 

Książę Harry podziękował zgromadzonym gościom za ciepłe powitanie. Prezydent zrewanżował się równie miłymi słowami, wspominając o nieżyjącej matce księcia Harry'ego, księżnej Dianie. „Jestem pewny, że byłaby dumna z mężczyzny, którym stał się Harry i z tego, że odnalazł szczęście i miłość z Meghan”, powiedział. 

Po krótkich przemowach odbyło się kameralne przyjęcie. Zjawili się na nim lokalni biznesmeni, dyplomaci  i cała śmietanka towarzyska Fidżi. Co ciekawe, książę Harry na znak solidarności z Meghan odmówił picia alkoholu. „To urocze z jego strony, że wznosili razem toast wodą”, piszą internauci, zachwyceni zachowaniem księcia. 

A jak Waszym zdaniem zaprezentowała się księżna Meghan? Zobaczcie w naszej galerii.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Macierzyństwo dało mi poczucie sensu. Teraz patrzę na synka i myślę: Gośka, przecież to on jest twoją przyszłością”, mówi MAŁGORZATA KOŻUCHOWSKA. GOŁDA TENCER i DAWID SZURMIEJ. Matka i syn. Co jest podstawą ich wyjątkowej relacji i historycznej misji? CATHERINE DENEUVE – gwiazda, która zawsze była sobą. STAN BORYS i ANNA MALEADY – wszystko, co robią „z powodu miłości” do siebie.