Kolor jej sukienki to nie przypadek…

Gabriela Czernecka 24 października 2018 13:02

Ciąża Meghan to najgłośniejszy temat ostatnich dni w brytyjskich mediach. To, jak księżna prezentuje się w ciąży fani rodziny królewskiej mają okazję podziwiać od ubiegłego tygodnia. Wraz z mężem Meghan przebywa obecnie w swojej pierwszej oficjalnej podróży po Australii, Fidżi, Nowej Zelandii i Królestwie Tonga. Para książęca Sussex wczorajszego wieczoru wzięła udział w przyjęciu u prezydenta Fidżii, Jiojia Konrote, gdzie w całej okazałości zaprezentowała ciążowe krągłości! Choć jej sukienka nie każdemu przypadła do gustu, ale jej kolor nie był przypadkowy... 

Księżna Meghan w niebieskiej sukience

Każde kolejne wyjście Meghan to okazja do zaprezentowania ciążowych krągłości. Tym razem nie mogło być inaczej. We wtorek książę Harry i księżna Meghan wzięli udział w przyjęciu u prezydenta Fidżi Jiojia Konrote. Spotkanie odbyło się w Grand Pacific, ulubionym hotelu arystokratów, gdzie wielokrotnie zatrzymywał się książę Karol i królowa Elżbieta II.

Oczywiście na przyjęciu najwięcej uwagi fotoreporterzy poświęcili księżnej Sussex. Meghan zaprezentowała się w długiej błękitnej kreacji (autorstwa brytyjskiej projektantki o pseudonimie Safiyaa), do której dobrała wiszące kolczyki z diamentami. Co prawda, nie wszystkim spodobała się najnowsza stylizacja Meghan, ale doceniono kolor jej sukienki, który nie był przypadkowy. Meghan pojawiła się w sukience w odcieniu błękitu fidżyjskiego - to wyjątkowy ukłon w stronę gospodarzy, o którym ci nie zapomnieli wspomnieć podczas przemowy. 

Książę Harry podziękował zgromadzonym gościom za ciepłe powitanie. Prezydent zrewanżował się równie miłymi słowami, wspominając o nieżyjącej matce księcia Harry'ego, księżnej Dianie. „Jestem pewny, że byłaby dumna z mężczyzny, którym stał się Harry i z tego, że odnalazł szczęście i miłość z Meghan”, powiedział. 

Po krótkich przemowach odbyło się kameralne przyjęcie. Zjawili się na nim lokalni biznesmeni, dyplomaci  i cała śmietanka towarzyska Fidżi. Co ciekawe, książę Harry na znak solidarności z Meghan odmówił picia alkoholu. „To urocze z jego strony, że wznosili razem toast wodą”, piszą internauci, zachwyceni zachowaniem księcia. 

A jak Waszym zdaniem zaprezentowała się księżna Meghan? Zobaczcie w naszej galerii.  

1/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @SplashNews.com/East News
1/5

Para książęca Sussex wczorajszego wieczoru wzięła udział w przyjęciu u prezydenta Fidżii, Jiojia Konrote, gdzie w całej okazałości zaprezentowała ciążowe krągłości!

2/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @SplashNews.com/East News
2/5

Spotkanie odbyło się w Grand Pacific, ulubionym hotelu arystokratów, gdzie wielokrotnie zatrzymywał się książę Karol i królowa Elżbieta II.

3/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @SplashNews.com/East News
3/5

Meghan zaprezentowała się w długiej błękitnej kreacji (autorstwa brytyjskiej projektantki o pseudonimie Safiyaa), do której dobrała wiszące kolczyki z diamentami.

4/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @SplashNews.com/East News
4/5

Co prawda, nie wszystkim spodobała się najnowsza stylizacja Meghan, ale doceniono kolor jej sukienki, który nie był przypadkowy. Meghan pojawiła się w sukience w odcieniu błękitu fidżyjskiego - to wyjątkowy ukłon w stronę gospodarzy.

5/5
Księżna Meghan, książę Harry
Copyright @SplashNews.com/East News
5/5

Co ciekawe, książę Harry na znak solidarności z Meghan odmówił picia alkoholu. „To urocze z jego strony, że wznosili razem toast wodą”, piszą internauci, zachwyceni zachowaniem księcia.

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.