Meghan Markle
Fot. Vanity Fair, Materiały prasowe
BRYTYJSKA RODZINA KRÓLEWSKA

Meghan Markle znika z mediów społecznościowych! Zrobiła to na polecenie Królowej Elżbiety II?

Olga Figaszewska 11 stycznia 2018 11:00
Meghan Markle
Fot. Vanity Fair, Materiały prasowe

Ślub Meghan i Harry'ego zbliża się wielkimi krokami. W maju aktorka oficjalnie stanie się członkiem brytyjskiej rodziny królewskiej. Jednak zanim to nastąpi sumiennie przygotowuje się do nowej roli - studiuje zasady etykiety i królewskiego protokołu. Od tej pory Meghan Markle będzie musiała zrezygnować z dotychczasowej swobody. Jak donoszą zagraniczne media aktorka postanowiła zniknąć z mediów społecznościowych! Czy to była jej decyzja?

 

Polecamy też: W Wielkiej Brytanii zapanował „efekt Meghan”! Te dodatki zachwycają fanów przyszłej księżnej!

 

Meghan Markle znika z mediów społecznościowych. Dlaczego usunęła swoje konta?

 

Meghan od wielu lat dzieliła się z fanami osobistymi przeżyciami i relacjonowała życie prywatne na Instagramie, Facebooku czy Twitterze. Jak się okazuje, aktorka postanowiła usunąć swoje social media! Powód wydaje się być oczywisty? Żaden z członków brytyjskiej rodziny królewskiej nie posiada konta na portalach społecznościowych. Zdjęcia, nagrania, a także informacje dotyczące księżnej Kate, Williama, Harry'ego czy samej Królowej Elżbiety II, są dostępne na oficjalnym profilu Pałacu Kensington.

 

Pani Markle jest wdzięczna wszystkim, którzy śledzili jej profile w social mediach w ostatnich latach, ale, ponieważ nie używała ich od jakiegoś czasu, podjęła decyzję o ich usunięciu”, czytamy w oficjalnym oświadczeniu rzecznika Kensington Palace.

 

Polecamy: Jak zmieni się życie Meghan Markle, kiedy wyjdzie za mąż za księcia Harry’ego?

 

Zanim Meghan zostanie księżną... Z czego musi zrezygnować?

Mimo że brytyjski dwór popiera ambicję i zazwyczaj po ślubie „zachęca” kobiety, by oddały się zajęciom odpowiednim dla damy i wynikającym z nowej roli, Meghan na kilka miesięcy przed zaręczynami  odeszła z pracy na planie serialu „Suits”. Jak sugerowano, na prośbę Królowej Elżbiety zamknęła swojego lifestyle’owego bloga The Tig, którego prowadziła od kilku lat.  „Uczyniliście moje dni jaśniejszymi i wypełniliście to doświadczenie radością. śmiejcie się, podejmujcie ryzyko i bądźcie zmianą, która chcecie widzieć w świecie. I nie zapominajcie o sobie”, pisała w fanom w pożegnalnym poście. Za to media zaczęły więcej mówić o jej zaangażowaniu w działalność charytatywną. Oprócz tego, jak każdy z członków rodziny królewskiej, Meghan nie będzie wypowiadać się tematy poltyczne. Przekształceniu uległ również jej styl. Kreacje są bardzie stonowane i eleganckie. Co ciekawe, jeśli dotychczas lubiła grać w gry planszowe, będzie musiała pogodzić się z faktem, że niektóre uznawane są za „brutalne i niemoralne”, jak np. „Monopol”. Ale co najważniejsze - Meghan będzie podlegała woli Królowej, to jej decyzjom będzie musiała się podporządkowywać.

 

Uważasz, że Meghan sprosta wymogom Królowej Elżbiety i odnajdzie się w roli księżnej?

Polecamy też: Szczęśliwe jak nigdy, czy pełne goryczy i rozczarowań? Meghan Markle zapamięta pierwsze święta spędzone z brytyjską rodziną królewską na długo…

 

Meghan Markle
Fot. East News

Zobacz też: Zobaczcie sukienkę, którą Meghan Markle założyła na świąteczne spotkanie z królową! Kupisz ją teraz na wyprzedaży!

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?