Księżna Meghan chce zniszczyć Elżbietę II?
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images / Tim Graham Photo Library via Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan uderza w rodzinę królewską: „odegrali aktywną rolę w utrwalaniu kłamstw na nasz temat”

Żona Harry’ego idzie na wojnę z Elżbietą II?

Ksenia Krasko 4 marca 2021 14:52
Księżna Meghan chce zniszczyć Elżbietę II?
Fot. Max Mumby/Indigo/Getty Images / Tim Graham Photo Library via Getty Images

Już w niedzielę dowiemy się, jak wyglądało królewskie życie Meghan i Harry’ego z ich punktu widzenia. Z zapowiedzi wynika, że rozmowa z Oprah Winfrey wywoła tak samo wielkie emocje, jak słynny wywiad księżnej Diany z 1995 roku, w którym przyznała między innymi, że księżna Camilla zawsze była tą trzecią w jej małżeństwie z księciem Karolem, a ona sama nie była wierna mężowi. W sieci właśnie pojawił się nowy fragment telewizyjnej sensacji, który wskazuje, że konflikt między Sussexami i Pałacem Buckingham tylko się nasila. Czy Meghan wypowiedziała wojnę królowej Elżbiecie II?

Meghan Markle uderza w rodzinę królewską w wywiadzie z Oprah Winfrey

Im bliżej premiery wywiadu Sussexów z dziennikarką Oprah Winfrey, tym więcej doniesień na ten temat pojawia się w sieci. Nowy fragment rozmowy pojawił się tuż po opublikowaniu skandalicznego artykułu na łamach The Times, w którym Meghan Markle oskarża się o mobbing wobec jej byłych pracowników.

Żona księcia Harry’ego zaprzeczyła oskarżeniom i nazwała je oszczerstwami, a Pałac Buckingham obiecał, że wyjaśni te sprawę. Mówi się jednak, że członkowie rodziny królewskiej byli świadomi, jak zachowuje się Meghan – zwłaszcza wobec młodych dziewczyn, które dla niej pracowały – ale nikt nie zareagował.

ZOBACZ TEŻ: Dziwne zachcianki Meghan wyszły na jaw. To pokazanie jej prawdziwego oblicza czy próba zniesławienia?

Nie wiadomo, czy kolejny opublikowany fragment rozmowy z Oprah miał odwrócić uwagę od skandalu, ale pewne jest, że wywołał mnóstwo kontrowersji. „Nie wiem, jak mogli się spodziewać, że po tym wszystkim będziemy milczeć, skoro Pałac odegrał aktywną rolę w utrwalaniu kłamstw na nasz temat. A jeśli wiąże się to z ryzykiem dużej straty... i tak już dużo straciliśmy”, mówi na udostępnionym nagraniu Meghan, kiedy Harry’ego nie ma w pobliżu. Tak jak wcześniej zapowiadała Winfrey, nie było dla niej tematów tabu.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CBS (@cbstv)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez CBS (@cbstv)

Kontrowersje wokół wywiadu Meghan i Harry’ego

Według ekspertów, wywiad Meghan i Harry’ego martwi Elżbietę II i jej bliskich. Nie chodzi jednak tylko o fakt, że para zamierza ujawnić tajemnice monarchii – powszechnie uważa się, że emisję rozmowy należy przełożyć ze względu na niepokojący stan zdrowia księcia Filipa, który od kilku tygodni przebywa w szpitalu. Stacja CBS nie wprowadziła jednak żadnych zmian w ramówce i pokaże show Winfrey siódmego marca.

Także internauci nie szczędzą Sussexom krytyki. Niektórzy piszą, że Harry zachowuje się niedojrzale, a jego podejście to jawny brak szacunku dla rodziny. Inni zastanawiają się, co zrobi książę, jeśli jego małżeństwo z Meghan się rozpadnie... Syn Diany i Karola stracił też pozycję jednego z ulubionych royalsów Wielkiej Brytanii.

Jeśli chodzi o Meghan, w komentarzach pojawia się jedno pytanie – skoro doskonale wiedziała, kto będzie jej mężem i do jakiej rodziny należy, dlaczego nagle postanowiła to zmienić? Według wielu osób, jej „bunt” nie znajduje wytłumaczenia, ponieważ monarchia od zawsze kieruje się tymi samymi zasadami.

O tym, czy Meghan rzeczywiście idzie na „wojnę” z Elżbietą II, przekonamy się już za kilka dni. Pamiętajmy, że królowa zapowiedziała specjalne wystąpienie tuż przed emisją rozmowy wnuka i jego żony, co może oznaczać, że przyjęła wyzwanie. 

Źródło: People, Hello Magazine

Księżna Meghan i książę Harry udzielili wywiadu Oprah Winfrey

Księżna Meghan i książę Harry udzielili wywiadu Oprah Winfrey
Fot. Chris Jackson - Pool/Getty Images

Meghan Markle idzie na wojnę z królową Elżbietą II?

Królowa Elżbieta II
Fot. Tim Graham Photo Library via Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…