Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. SplashNews.com/East News
O TYM JEST GŁOŚNO

Meghan Markle nie pojawi się na urodzinach królowej Elżbiety II. Znamy powód!

Czy to koniec małżeństwa aktorki i księcia?

Aleksandra Andrzejak 11 lutego 2021 08:57
Książę Harry, księżna Meghan, Meghan Markle
Fot. SplashNews.com/East News

Meghan Markle nie pojawi się na urodzinach królowej Elżbiety II. Jej biograf jako powód podaje pandemię koronawirusa. Mimo to, książę Harry wybiera się na obchody urodzin babci. Jak Meghan zrekompensuje swoją nieobecność królowej Elżbiecie II?

Meghan i Harry, konflikt z rodziną królewską

Odkąd Meghan Markle i książę Harry podjęli decyzję o zaprzestaniu wykonywania obowiązków książęcych i przeprowadzili się do ojczyzny aktorki, ich stosunki z członkami rodziny królewskiej są napięte. Mimo to, Harry planuje odwiedzić rodzinę z okazji 95 urodzin babci, królowej Elżbiety II. Jej oficjalne urodziny, czyli parada Trooping the Colour, tradycyjnie odbędą się dwa miesiące później, w czerwcu. Królowa zaprosiła na to wydarzenie Harry'ego z żoną i synkiem.

Podsumowanie 2020 roku wg VIVY, MEGXIT
Fot. Samir Hussein/WireImage/Getty Images

Meghan Markle nie wybiera się na urodziny królowej

Meghan Markle najprawdopodniej nie pojawi się na urodzinach Elżbiety II. 

Ani Meghan, ani Harry nie zostali zaszczepieni, więc ich plany podróżnicze wciąż są niepewne. Meghan nie chciałaby być z dala od Archiego, a podróżowanie z małym dzieckiem przy wszystkich ograniczeniach byłoby trudne - stwierdził w rozmowie z magazynem OK! biograf Meghan, Omid Scobie

Prezent od prawnuka dla królowej Elżbiety

Prawnuk Elżbiety II - Archie uwielbia rozmawiać z prababcią przez Zoom. Jeśli razem z mamą nie pojawią się na uroczystości osobiście, Scobie zapewnia, że połączą się z królową online. Archie z pewnością przygotuje własnoręcznie kartkę urodzinową dla prababci, a jego mama Meghan, wyśle Elżbiecie II kwiaty.

Meghan nie zamierza lekceważyć rodziny. Gdyby nie covid, byłaby tam - twierdzi Scobie

Meghan z synem, Archie
Fot. The Duke of Sussex/@SaveChildrenUK via Getty Images

Czy to koniec małżeństwa Meghan i Harry'ego?

Meghan i Harry wiele już przeszli. Tabloidy od dłuższego czasu rozpisują się o kryzysie w ich małżeństwie. Książę jest już podobno tak zdesperowany, że poprosił o przebaczenie i wsparcie księcia Williama i księżną Kate. W Stanach Zjednoczonych książę czuje się samotny i odizolowany, cierpi też z powodu utraty tytułów wojskowych. Harry ma się pojawić na setnych urodzinach dziadka, księcia Filipa, następnie na wspomnianych obchodach urodzin królowej Elżbiety, a także w lipcu na historycznym odsłonięciu pomnika poświęconego jego zmarłej mamie księżnej Dianie w dniu 1 lipca.

Czy książę Harry powróci na królewski dwór? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…