Meghan Markle, książę Karol
Fot. SplashNews.com/East News, Chris Jackson/WPA Pool /Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle i książę Karol mają konflikt? Sytuacja ma być napięta

Podobno książę Walii nie chce widzieć synowej na oczy

Redakcja VIVA! 4 grudnia 2020 06:56
Meghan Markle, książę Karol
Fot. SplashNews.com/East News, Chris Jackson/WPA Pool /Getty Images

Odkąd księżna Meghan i książę Harry opuścili królewski dwór, nieustannie mierzą się z falą nieprzychylnych komentarzy na swój temat. Szczególnej krytyki doświadczać ma Meghan Markle, którą w głównej mierze obwinia się za napiętą sytuację. Członkowie rodziny królewskiej mają mieć jej za złe, że rzekomo odwróciła  od nich swojego męża. Do tej pory książę Karol zdawał się pozostawać bezstronny. Czyżby jednak i on miał wyczerpać swoją cierpliwość wobec synowej? Tak twierdzi tabloid. 

Meghan Markle i książę Karol mają konflikt? Tabloid twierdzi, że sytuacja jest napięta

Książę Karol od początku nie tylko akceptował, ale i polubił wybrankę serca swojego syna. Odkąd książę Harry wraz z żoną opuścili królewski dwór i przenieśli się do Kalifornii, żaden z tabloidów nie donosił o tym, żeby książę Walii miał im to za złe. Wręcz przeciwnie, podobno był jednym z nielicznych członków rodziny królewskiej, który ich wspierał. Według najnowszych doniesień, miało się to jednak zmienić. Czym Meghan Markle rzekomo tak bardzo rozwścieczyła teścia?

Następca tronu Zjednoczonego Królestwa miał być spokojny, kiedy odebrano mu możliwość widywania młodszego syna oraz wnuka, Archiego. Podobno zimną krew zachował także, kiedy wyszło na jaw, że księżna i książę Sussex podpisali kontrakt z Netflixem na film dokumentalny o rodzinie królewskiej, co większość jej członków miało utożsamić z aktem zniewagi i zdrady. Ostatnią kroplą goryczy miały być jednak informacje, które Meghan Markle udzieliła autor książki biograficznej Finding Freedom, Omidowi Scobiemu i Carolyn Durand. Tak przynajmniej twierdzi australijski tabloid. 

"To go musiało zaboleć. Karol prowadził Meghan do ołtarza, trzymał matkę za rękę podczas ślubu i pomagał jej finansowo. Jestem pewien, że zmienił swoją opinię o Meghan, tak jak wielu z nas", powiedział informator New Idea

Zauważa się jednak, że artykuł bulwarówki ujrzał światło dzienne na dzień przed publikacją felietonu autorstwa Meghan Markle, w którym opowiedziała o osobistej tragedii. Na łamach dziennika The New York Times żona księcia Harry'ego opowiedziała o poronieniu. Niestety, księżna i książę Sussex stracili dziecko w lipcu tego roku. Nie wiadomo, jak w świetle tego zdarzenia poczuł się książę Karol, który z kolei stracił wnuka. Być może wybaczył swojej synowej?  

Książę Karol prowadzi księżną Meghan do ślubu:

Księżna Meghan, książę Karol
Fot. BBC/BEEM/EAST NEWS

Księżna Meghan, książę Karol
Fot. Jonathan Brady/PA Wire/PA Images/EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.