Księżna Kate i Meghan Markle
Fot. East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan Markle zostanie chrzestną trzeciego dziecka księżnej Kate?

„To jej sposób na pokazanie światu jak bliskie sobie się stały”

Weronika Kostyra 9 lutego 2018 07:20
Księżna Kate i Meghan Markle
Fot. East News

Może się okazać, że dotychczasowe informacje o wrogości pomiędzy księżną Kate i Meghan Markle są fałszywe. Światło dzienne ujrzała właśnie informacja, że obie panie połączyła przyjaźń. Nikt tak dobrze jak Kate nie rozumie przez co przechodzi teraz narzeczona księcia Harry’ego. Czekająca teraz na poród księżna zdecydowała, że narodziny dziecka będą wspaniałą okazją do scementowanie więzi z nowym członkiem rodziny Windsorów!

Kto zostanie chrzestnym trzeciego dziecka Williama i Kate?

Brytyjskie media podają, że książę William i jego żona wybrali już rodziców chrzestnych dla swojego trzeciego dziecka, które ma przyjść na świat w kwietniu. Magazyn „Woman’s Day” twierdzi, że główną kandydatką księżnej jest właśnie Meghan Markle: „Nawiązały z Meghan siostrzaną więź i to jej sposób na pokazanie światu jak bliskie sobie się stały w ciągu kilku miesięcy”, powiedziała osoba z otoczenia pary książęcej. Podobno przyszli rodzice już poprosili o to Meghan, a ona zgodziła się. Zarówno ona i Harry mieli być zachwyceni propozycją.

To dość zaskakująca informacja, ponieważ do tej pory dominowały raczej doniesienia o tym, że Kate i Meghan nie przepadają za sobą do tego stopnia, że nie chciały być nawet razem fotografowane. Tymczasem Kate jest zdecydowana, że chrzestną ma być jej przyszła szwagierka. Meghan jest już matką chrzestną dzieci swoich przyjaciół, więc wie, z czym wiążę się ta rola.

To naprawdę poruszające gest! W przypadku rodziny królewskiej tego typu decyzje wcale nie są łatwe. Książę George ma aż siedmiu rodziców chrzestnych, a Charlotte do chrztu podawało pięć osób. Co ciekawe książę Harry nie został ojcem chrzestnym żadnego ze swoich bratanków.

Meghan Markle
Fot. East News

Księżna Kate
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.