Ten konflikt wstrząsnął brytyjską monarchią. Zareagowała sama królowa Elżbieta!

Konrad Szczęsny 27 grudnia 2018 14:47

Świąteczne zdjęcia księżnych Kate i Meghan wywołały niemałą sensację. W bożonarodzeniowy poranek, wraz z mężami i innymi członkami brytyjskiej rodziny królewskiej, wybrały się na uroczystą mszę. Uśmiechy nie schodziły z ich twarzy, wydawało się, że po niedawnym konflikcie, o którym rozpisywały się media, nie ma śladu. Jednak okazuje się, że to tylko gra pozorów!

Księżna Kate i księżna Meghan pogodziły się jedynie na pokaz? Interweniowała królowa Elżbieta i książę Karol

Znaczącą rolę w tym, że panie zakopały topór wojenny, odegrała królowa Elżbieta II i książę Karol. Z uwagi na medialną burzę, jaką wywołały informacje o konflikcie księżnej Kate, księżnej Meghan oraz ich mężów postanowili oni osobiście interweniować i skłonić panie do osiągnięcia porozumienia – przynajmniej na potrzeby oficjalnych wyjść. Dlatego też zorganizowali spotkanie, w trakcie którego obie księżne musiały się pojednać.

„Królowa zdecydowała, że należy skończyć konflikt bez udzielania publicznego komentarza - uznali z księciem Karolem, że święta to idealny moment, by zjednoczyć rodzinę. To oznaczało, że cała czwórka miała iść do kościoła razem, podobnie jak rok temu. I owszem, to było dziwne i mało komfortowe, zważywszy na to, co działo się w mediach przez ostatnie dwanaście miesięcy. Ale alternatywne rozwiązania nie były brane pod uwagę”, twierdzi brytyjski The Sun.

Obie księżne miały czuć się nieswojo, odgrywając role pogodzonych i serdecznych wobec siebie, ale nie odważyły się sprzeciwić woli królowej.

Konflikt Kate i Meghan zburzył jedność brytyjskiej monarchii?

Dla królowej i jej syna była to także kwestia honorowa. Byli zniesmaczeni obrazem podzielonej i skonfliktowanej rodziny królewskiej, który zaczął być lansowany w ostatnich tygodniach w mediach. Skłonienie dwóch jej przedstawicielek, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem opinii publicznej na całym świecie, by zakopały topór wojenny, ma być jasnym sygnałem, że nic nie jest w stanie zaszkodzić monarchii, która nawet z największych opresji wyjdzie obronną ręką, zaś wśród jej członków panuje harmonia i zgoda.

Przekonują Cię te medialne doniesienia? A może są to jedynie spekulacje, które nie mają zbyt wiele wspólnego z prawdą?  

1/5
księżna Kate z księciem Williamem i księżna Meghan z księciem Harrym
Copyright @East News
1/5

Te zdjęcia księżnej Kate, księżnej Meghan oraz ich mężów, które zostały wykonane w pierwszy dzień świąt, wywołały istną sensację!

2/5
księżna Kate z księciem Williamem i księżna Meghan z księciem Harrym
Copyright @East News
2/5

Księżna Kate, księżna Meghan, książę Harry i książę William są na nich uśmiechnięci od ucha do ucha, zaś po konflikcie, o którym jeszcze niedawno rozpisywały się media, nie ma śladu!

3/5
księżna Kate i księżna Meghan
Copyright @East News
3/5
4/5
księżna Kate i księżna Meghan
Copyright @East News
4/5

Królowa Elżbieta II i książę Karol mieli zorganizować przed świętami spotkanie z księżną Kate i księżną Meghan, na którym nakłonili je do pogodzenia się.

5/5
księżna Kate i księżna Meghan
Copyright @East News
5/5

Królowa Elżbieta II i książę Karol naciskali, by księżna Kate i księżna Meghan zakopały topór wojenny. Panie niechętnie, ale przystały na to rozwiązanie, dlatego też na ich twarzach w pierwszy dzień świąt mogliśmy podziwiać promienne uśmiechy.

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.