Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry znaleźli nową nazwę dla swojej marki!

W ten sposób ominą zakaz i przeciwstawią się królowej?!

Olga Figaszewska 24 lutego 2020 10:51
Książę Harry, księżna Meghan
Fot. Getty Images

Księżna Meghan i książę Harry wciąż muszą walczyć z krytyką.Wydawało się, że po odejściu z brytyjskiej rodziny królewskiej będą mogli liczyć na trochę oddechu. Przeprowadzili się do Kanady, planowali nawet otworzyć własną markę... W tym celu kilka miesięcy temu postanowili zastrzec tytuł Sussex Royal jako znak towarowy. To rozzłościło Królową Elżbietę II, która kategorycznie zabroniła im czerpania korzyści z nazwy. Swój sprzeciw wyraziła w specjalnym oświadczeniu. Harry i Meghan postawią na swoim? Internauci mają dla nich rozwiązanie!

Harry i Meghan przeciwstawią się decyzji królowej? 

Stanowisko królowej Elżbiety II jest jasne. Jej wnuk i małżonka nie powinni czerpać korzyści z nazwy Sussex Royal, posługując się nią w kolejnych projektach. To konsekwencje decyzji o odejściu z szeregów brytyjskiej rodziny królewskiej. Harry i Meghan nie mieli wyjście i wycofali wniosek o zarejestrowanie nazwy SussexRoyal jako chronionego znaku towarowego.

„Książę i księżna skupiają się na planach utworzenia nowej organizacji non-profit, ale biorąc pod uwagę zasady rządu brytyjskiego dotyczące używania słowa "royal" uzgodniono, że ich organizacja, gdy zostanie zaprezentowana wiosną tego roku, nie zostanie nazwana Sussex Royal Fundation. Od wiosny 2020 roku książę i księżna Sussex nie zamierzają używać słowa "SussexRoyal" na żadnym polu”,czytamy w wydanym oświadczeniu.

I tutaj zaczynają się problemy, ponieważ pod tą nazwą istnieje konto książęcej pary na Instagramie, a także strona instenetowa. Zainwestowali w to duże pieniądze.

Małżeństwo czuje się poszkodowane i niesprawiedliwie potraktowane. Ich zdania nie podzielają brytyjskie media i fani monarchii. Niektórzy wprost krytykują działania książęcej pary, którzy w oświadczeniu sugerują, że nazwa royal za oceanem nie podlega jurysdykcji Elżbiety II.

„Wreszcie widzimy prawdziwą twarz Meghan. Jej komentarze na temat decyzji królowej są przepełnione jadem. Obawiam się, że będzie tylko gorzej”, miał powiedzieć biograf, Tom Bower. 

I tu, z pomocą dla Meghan i Harry’ego przybywają internauci, którzy mają dla nich propozycję nowej nazwy. Dzięki temu mogliby ominąć zakaz królowej. Wystarczyło lekko przekształcić SussexRoyal. Czy firma Meghan i Harry'ego mogłaby nazywać się Suss Ex-Royal? 

Księżna Meghan, książę Harry
Fot. Getty Images

Królowa Elżbieta II i książę Harry
Fot. Getty Images

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.