Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Meghan i Harry przestali obserwować na Instagramie profil Kate i Williama!  

„Mieliśmy bardzo ważny powód”

Gabriela Czernecka 2 maja 2019 17:50
Książę Harry złapał księżną Meghan za pupę, wsiadając do samolotu, gdy opuszczali Australię
Fot. Media-Mode / SplashNews.com/East News

Instagram księżnej Meghan i księcia Harry'ego obserwuje obecnie ponad pięć milionów użytkowników, którzy z niecierpliwością oczekują na powiadomienie, które będzie zwiastunem narodzin kolejnego członka rodziny królewskiej. Zanim to jednak nastąpi musimy cierpliwie czekać, ale książęca para zdaje się nie odpoczywać, bowiem na ich social mediach co rusz pojawiają się nowe wpisy. Para prowadzi dość aktywne konto, a tym, którzy je śledzą nic nie umknie. Wczoraj Meghan i Harry przestali obserwować na Instagramie Kate i Williama. To samo stało się także w przypadku innych kont osób należących do royal family... Para ma jednak ku temu ważny powód!

Meghan i Harry nie obserwują Kate i Williama na Instagramie

Zanim pojawią się kolejne plotki o konflikcie między Kate i Williamem a Meghan i Harrym, czego następstwem ma być właśnie działanie, jakiego podjęła się książęca para Sussex, uspokajamy - Meghan i Harry mieli ku temu ważny powód. I wcale nie chodzi o niechęć wobec pary książęcej Cambridge. Młodzi małżonkowie, którzy niebawem po raz pierwszy zostaną rodzicami przestali śledzić także działania innych członków royal family, w tym księżniczki Eugenii, księcia Karola i księżnej Camilli czy księcia Andrzeja. Dlaczego? Jak napisali sami zainteresowani, powód jest bardzo ważny.

Meghan i Harry już od jakiegoś czasu skupiają się na pełnieniu roli ambasadorów działań charytatywnych. Za pośrednictwem swoich social mediów wielokrotnie informowali fanów, że mogą wesprzeć organizacje pozarządowe, zajmujące się edukacją oraz dziećmi. Teraz przyszedł czas na kolejną organizację, tym razem zajmującą się kwestiami zdrowia psychicznego. Do tej pory konto Instagram @sussexroyal obserwowało zaledwie 16 kont i wszystkie należały do członków rodziny królewskiej.

By w pozytywny sposób wykorzystać rosnącą popularność na Instagramie para podjęła się wprowadzenia ciekawej inicjatywy. Jak napisano w najnowszym poście, w maju w USA obchodzony jest miesiąc zdrowia psychicznego. W Wielkiej Brytanii jest to co prawda tylko tydzień (13.05-19.05), ale ponieważ książęca para jest małżeństwem brytyjsko-amerykańskim postanowiono, że przez cały miesiąc będą uświadamiać ludzi o istocie pracy organizacji pozarządowych, które zajmują się zdrowiem psychicznym.

Dlatego też Meghan i Harry przestali obserwować członków rodziny królewskiej, a zaczęli śledzić konta różnych organizacji pozarządowych. Jak zapowiedzieli, za miesiąc będą to kolejne organizacje i kolejna inicjatywa. „Oddajemy cześć tym, którzy codziennie na całym świecie wykonują nieprawdopodobną pracę. Chcemy naświetlić kilka organizacji na Instagramie, które promują działania na rzecz zdrowia psychicznego, powiększania świadomości chorób psychicznych, akceptacji ciała, dbania o siebie, i wagi połączeń międzyludzkich. Chcemy nie tylko słyszeń siebie nawzajem, ale również słuchać”, czytamy pod zdjęciem.

Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni inicjatywą książęcej pary. W końcu social media to obecnie największe źródło wymiany informacji, które niestety służy też jako idealne środowisko, w którym rozwija się hejt. Meghan i Harry próbują z tym walczyć na swój sposób - dość nowoczesny jak na członków royal family, ale kreatywny!  Rzadko zdarza się, żeby tak znane osoby oddawały swoje media społecznościowe w takim stopniu innym, którzy potrzebują wsparcia. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez The Duke and Duchess of Sussex (@sussexroyal)

księżna Meghan i książę Harry
Fot. East News

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.