ile zarabiaja meghan i harry
Fot. Samir Hussein / Contributor / Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Meghan i Harry nie mogą czuć się bezpiecznie w swojej posiadłości. W ciągu kilku ostatnich miesięcy policja była wzywana 9 razy!

Temat ochrony Sussexów wciąż powraca

Aleksandra Andrzejak 9 kwietnia 2021 12:12
ile zarabiaja meghan i harry
Fot. Samir Hussein / Contributor / Getty Images

Meghan Markle i książę Harry mieszkają w pięknym domu w Santa Barbara. Niedawno jeden z portali ujawnił, że Sussexowie padli ofiarą włamania. Teraz do mediów wyciekło, że policja była wzywana kilkukrotnie ciągu kilku ostatnich miesięcy

Meghan i Harry: włamanie do posiadłości

Meghan Markle i książę Harry po odejściu z dworu królewskiego zostali pozbawieni gwarancji ochrony.  W wywiadzie u Oprah wiele razy powtarzali jak bardzo boją się o swoją prywatność. Meghan Markle dodała, że prosiła rodzinę królewską, by nie odbierali im ochrony, zwłaszcza że otrzymywała wiele listów z pogróżkami i życzeniami śmierci. Okazuje się, że ich obawy nie były bezpodstawne. Niedawno serwis TMZ doniósł, że do posiadłości Sussexów chciał wtargnąć nieznany mężczyzna.

Włamywaczem był 37-letni Nickolas Brooks. Bezprawnie wkroczył na posesję dwa razy w ciągu trzech dni! Za pierwszym razem otrzymał jedynie pouczenie. Za drugim został aresztowany. Okazuje się, że to niejedyne przypadki kiedy Meghan i Harry bali się o swoje bezpieczeństwo.

Zobacz także: Meghan i Harry ofiarami włamania! Wtargnięto do ich posiadłości w Montecito

wlamanie do domu meghan i harryego
Fot. Giggster via The Grosby Group/Grosby Group/East News

Dom Meghan i Harryego w Santa Barbara

Policja w domu Meghan i Harry'ego

Biuro szeryfa Santa Barbara donosi, że w ciągu ostatnich dziewięciu miesięcy do rezydencji Meghan i Harry'ego kilkukrotnie była wzywana policja. Powodem były nie tylko alarmy bezpieczeństwa umieszczone w domu Sussexów. Z udostępnionych dokumentów wynika, że policja odbierała także zgłoszenia telefoniczne. Serwis SkyNews podał, że tylko w lipcu 2020 r. policjanci byli czterokrotnie wzywani do posesji Meghan i Harry'ego.

Zobacz także: Ile zarabiają Harry i Meghan? Książęca para Sussex utrzymuje sięze spadku po Dianie

meghan i harry wlamanie do domu
Fot. Giggster via The Grosby Group/Grosby Group/East News

Dom Meghan i Harryego w Santa Barbara

W kolejnych miesiącach małżeństwo znowu kilka razy było zmuszone wezwać policję. W sierpniu, w listopadzie, a następnie w okolicach Świąt Bożego Narodzenia. To właśnie wtedy na teren posesji wdarł się Nickolas Brook. Dwa dni po zajściu policja ponownie przyjechała do domu Meghan i Harry'ego, ponieważ jak czytamy zgłosili „przestępstwo przeciwko mieniu”. Sussexowie nie komentują sytuacji.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…