ile zarabiaja meghan i harry
Fot. Samir Hussein / Contributor / Getty Images
O TYM JEST GŁOŚNO

Ile zarabiają Harry i Meghan? Książęca para Sussex utrzymuje się ze spadku po Dianie!

Ta kwota robi wrażenie...

Aleksandra Andrzejak 11 marca 2021 08:57
ile zarabiaja meghan i harry
Fot. Samir Hussein / Contributor / Getty Images

Meghan i Książę Harry w wywiadzie u Oprah Winfrey, wyznali, że zostali odcięci od pieniędzy brytyjskiej rodziny królewskiej. W takim razie z czego żyją i ile zarabiają?

Meghan i Harry żyją ze spadku po Dianie

Meghan i Harry u Oprah wyznali, że nie mogą już liczyć na wsparcie finansowe od rodziny królewskiej. Byli tego świadomi podejmując decyzję o odcięciu się od bliskich Harry'ego. Między innymi właśnie niezależność finansowa zmotywowała ich do podjęcia decyzji o odejściu z dworu. Podczas rozmowy u Oprah Harry wyznał, że wraz z żoną utrzymują się ze spadku po jego matce - księżnej Dianie.

ile zarabiaja meghan i harry
Fot. Handout / Handout / Getty Images

Meghan i Harry: ile zarabiają?

Meghan i Harry podczas wywiadu nie ujawnili konkretnej kwoty, jednak media nie pozostawiły tej kwestii bez echa. Daily Mirror ustalił, że może to być około 10 mln funtów. Księżna Diana poza pieniędzmi miała zostawić synom także osobiste rzeczy jak biżuterię i ubrania.

Forbes szacuje, że obecna wartość rynkowa księcia Harry'ego to 10 mln dolarów. Natomiast Us Weekly podaje, że mogą liczyć na 100 mln dolarów, które zarobili dzięki podpisaniu umowy z Netfliksem. Małżonkowie nagrali także serię podcastów dla Spotify i prowadzą fundację Archewell.

meghan i harry z czego zyja
Fot. Handout / Handout / Getty Images

Po zakończeniu wykonywania królewskich obowiązków Meghan i Harry mogli sami zacząć decydować o swoich aktywnościach zawodowych. Meghan podpisała kontrakt z Disneyem i została lektorką jednego z dokumentów. Zainwestowała też start-up Clevr Blends, który zajmuje się produkcją owsianej kawy latte. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…