Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Fot. Pool / i-Images/i-images/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Smutne święta księżnej Meghan... Nie spędzi ich z mamą!

Doria Ragland nie przyjęła zaproszenia królowej!?

Olga Figaszewska 17 grudnia 2018 05:55
Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Fot. Pool / i-Images/i-images/East News

Niedawno brytyjskie media informowały, że mama księżnej Meghan spędzi święta Bożego Narodzenia razem z córką i rodziną królewską! Miał być to wspaniałomyślny gest ze strony królowej Elżbiety II, którego nawet po zaręczynach nie dostąpiła sama Kate. Okazuje się, że nie wszystko pójdzie po myśli księżnej Sussex! Doria Ragland zrezygnowała z zaproszenia królowej?! 

Matka księżnej Meghan nie spędzi świąt z córką. Dlaczego? 

Te święta miały wyglądać zupełnie inaczej. Od wieków rodzina królewska spędza święta jedynie we własnym, hermetycznym gronie. Mimo to, królowa Elżbieta II miała nagiąć zasady ze względu na Meghan. Media sugerowały, że Doria Ragland, matka księżnej Sussex otrzymała specjalne zaproszenie od królowej. Dlaczego? Elżbieta II miała przejąć się tym, że na co dzień ukochana jej wnuka nie ma zbyt wielu możliwości do spędzania czasu z mamą. W dodatku jest daleko od rodziny. 

Niestety, wszystko wskazuje na to, że doniesienia okazały się być bezpodstawne. W tej sprawie wypowiedziała się królewska korespondentka. Victoria Murphy zaznaczyła, że Doria Ragland prawdopodobnie nigdy nie została zaproszona na święta do Sandringham.

„Myślę, że nie dojdzie do tego, bo nigdy nie zaprasza się teściów. Wiem, że pojawiały się takie doniesienia, ale nadal nie zostało to potwierdzone”, wyjaśniła  Victoria Murphy. Fakt, rodzina królewska nie zapraszania na tak wyniosłe uroczystości osób spoza swojego kręgu. Przypominamy jednak, że w ubiegłym roku tradycja została jednak złamana dla samej Meghan. Wówczas jako narzeczona księcia brała udział w świętach Bożego Narodzenia na specjalne zaproszenie królowej. 

Kto wie, może i tym razem zasady zostaną złamane?  

księżna Meghan z mamą, Meghan Markle, Doria Ragland
Fot. Getty Images

Księżna Meghan, Doria Ragland, mama księżnej Meghan, mama Meghan Markle
Fot. Getty Images

święta w rodzinie królewskiej
Fot. ROTA / i-Images/EAST NEWS

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?