Gabriela Czernecka 5 sierpnia 2017 13:35
1/6
Copyright @Instagram
1/6

Ekskluzywne pracownie fryzjerskie, zaciszne salony manicure'u czy profesjonalne instytuty beauty… Gwiazdy coraz chętnie inwestują w urodowe biznesy! Nie są pewne swojej przyszłości w show-biznesie czy po prostu rozsądnie inwestują na przyszłość?

Wcześniej były gwiazdorskie restauracje czy sklepy z winami, teraz w modzie jest zdrowy styl życia, fitness i uroda. Niektóre gwiazdy, jak  Kinga Rusin, tworzą własne marki kosmetyczne, inne otwierają swoje salony beauty.

Zobaczcie, które gwiazdy zarabiają na branży kosmetycznej i w czym się specjalizują!

 

Polecamy: Wokalistka, baletnica i córka słynnego muzyka - bohaterki najnowszych kampanii beauty

2/6
Copyright @East News
2/6

Salon Julii Kamińskiej „Bonjour Madame” już otwarty! Najwyraźniej aktorka uznała, że praca przy serialach jest na tyle niestabilna, że czas zainwestować we własną działalność gospodarczą. W samym salonie możemy przygotować się do wyjścia na imprezę, bo Kamińska otworzyła pracownię fryzur i makijażu. To jednak nie wszystko! „Oferujemy makijaże, fryzury, a także manicure i pedicure. Sama korzystam ze wszystkich naszych usług i gwarantuję najwyższą jakość”, mówi aktorka. Skąd pomysł na takie miejsce? „Uwielbiam klimat garderoby teatralnej, to, że wchodzę tam jako zwyczajna dziewczyna, a wychodzę pięknie uczesana, umalowana, gotowa do pracy na scenie. Korzystając z pomocy przyjaciół: najlepszych stylistów fryzur i charakteryzatorów filmowych, postanowiłam stworzyć wyjątkowy, przytulny salon, gdzie każdy będzie mógł poczuć się jak gwiazda. Właśnie w Bonjour Madame przeszłam metamorfozę do nowej roli w filmie "Narzeczony na niby" i zostałam blondynką”, opowiada. Z „Uli-brzyduli” w seksowną blondynkę? Dobra reklama!

Polecamy: Wokalistka, baletnica i córka słynnego muzyka - bohaterki najnowszych kampanii beauty!

3/6
Copyright @East News
3/6

Rafał Maślak postanowił w pełni wykorzystać swój reklamowy potencjał. Tańczył w Polsacie, sprawdzał się w roli modela, a w zeszłym roku w sierpniu otworzył własny biznes. I to nie byle jaki, bo salon stylizacji paznokci! „To owoc mojej miłości do Kamili”, powiedział Maślak na otwarciu salonu. Czym jego gabinet ma się wyróżniać spośród innych? „Będą odbywały się tam szkolenia dla wszystkich, którzy będą chcieli nauczyć się trudnej sztuki stylizacji paznokci”, mówił model. 

 

Zobacz także: Znamy datę premiery kosmetyków Fenty Beauty! Rihanna zdradza szczegóły!

4/6
Copyright @East News
4/6

Pracownia urody i nastroju, czyli salon kosmetyczny Natalii Przybysz. Wokalistka otworzyła gabinet „Kobiety i kolory” pod koniec 2014 roku. Spośród innych takich miejsc ma go wyróżniać atmosfera miejsca i jego wnętrze, które ma sprawiać wrażenie, że jesteśmy w „mieszkaniu koleżanki”. „Miejsce pełne duszy, dobrego stylu, energetyczne oraz mocno inspirujące. Wprowadza w wyjątkowy nastrój, gwarantujący powrót do życia z odmienionym ciałem”, reklamuje Przybysz.

 

Zobacz także: Znamy datę premiery kosmetyków Fenty Beauty! Rihanna zdradza szczegóły!

5/6
Paula Tumala Donatanka, salon kosmetyczny
Copyright @East News
5/6

Na założenie salonu kosmetycznego pokusiła się także Paula Tumala, znana z występów u boku Cleo i Donatana. Modelka otworzyła gabinet kosmetyczny... w Mikołowie. Skąd pomysł na taki biznes? Paula postanowiła wykorzystać swoje pięć minut po występie na Eurowizji. Otwarcie salonu uświetnił występ Cleo i Donatana.  Nic więc dziwnego, że jej gabinet jest często odwiedzanym przez klientów miejscem.

Polecamy: Znamy datę premiery kosmetyków Fenty Beauty! Rihanna zdradza szczegóły!

6/6
Adam "Nergal" Darski ma salon golibrody
Copyright @East News
6/6

Nergal i kosmetologia? Niemożliwe? A jednak! Wokalista zespołu „Behemoth” postanowił otworzyć salon urody dla panów. „Chodzi o zarażanie ludzi czymś przefajnym”, mówi muzyk. „Barberian Academy” to miejsce, w którym profesjonaliści zajmują się tworzeniem męskich fryzur, a także strzyżeniem bród. „Chcę zakorzeniać w ludziach świadomość czym jest barbershop, czym jett kultura barbersa”, tłumaczy Nergal. „Chciałbym, żeby każdy facet wiedział, że może dbać o siebie i iść do takiego miejsca”, dodaje. Perfekcyjnie ułożone włosy i idealnie wystylizowana broda - trzeba przyznać, że muzyk sam w sobie jest świetną reklamą salonu!

 

Zobacz: Znamy datę premiery kosmetyków Fenty Beauty! Rihanna zdradza szczegóły!

Wideo

Bogna Sworowska o pracy w modelingu kiedyś i dziś…

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER w poruszającej rozmowie wyznaje: „Szukam swojego szczęścia w miłości, w życiu, na świecie…”. GOŁDA TENCER: „Ludzie młodzi nie znają historii. Patrzą do przodu (…). A ja robię wszystko, by ocalić pamięć”, mówi. JAN HOLOUBEK i KASPER BAJON: reżyser i scenarzysta. Czego nie nakręcą, staje się hitem. A jak wyglądają ich relacje poza planem filmowym? MONIKA MILLER od lat zmaga się z depresją i chorobą dwubiegunową, ale teraz za sprawą miłości pierwszy raz w życiu jest szczęśliwa.