Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE
O TYM JEST GŁOŚNO

Marzena Rogalska zastąpi w Dzień Dobry TVN Filipa Chajzera? Jest komentarz prezentera!

I wszystko jasne...

Rafał Kowalski 15 marca 2021 12:03
Filip Chajzer, Viva! luty 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Miesiąc temu Marzena Rogalska, która od 12 lat współpracowała z TVP, zaskoczyła wszystkich swoich fanów i dziennikarzy. Gospodyni Pytania na śniadanie ogłosiła wówczas niespodziewanie, że odchodzi ze stacji. Ekranowa partnerka Tomasza Kammela nie podała w pierwszym oświadczeniu żadnych konkretnych przyczyn. Wiadomo było jednak, że z tą decyzją gwiazda nosiła się od długiego czasu. Jak po każdym medialnym zwolnieniu, chwilę później przyszedł czas na plotki. Czy ulubienica widzów zastąpi w TVN Filipa Chajzera?

Filip Chajzer o plotkach na temat Marzeny Rogalskiej

Wśród wielu domniemań i plotek, które pojawiły się w mediach i na forach internetowych, jedna głosiła, że Marzena Rogalska miałaby dołączyć do zespołu Dzień Dobry TVN. I nic w tym dziwnego, bo to jeden z naturalniejszych transferów, jaki możliwy byłby w sytuacji doświadczonej dziennikarki od lat prowadzącej formaty śniadaniowe. Ktoś jednak dodał, że prezenterka miałaby pracować na rogu Hożej i Marszałkowskiej za Filipa Chajzera...

Ta informacja zasmuciła jedną z wielbicielek dziennikarza. „.Panie Filipie, jeżeli pani Rogalska zastąpi pana w DD TVN,  to przestaję to oglądać każdego dnia. […] TVN jedyna telewizja, którą jeszcze mogę oglądać, też się dla mnie kończy… Pozdrawiam. Oby to była nieprawda… Raczej prawda, głośno już o tym”, brzmiał komentarz zamieszczony pod ostatnim zdjęcie Filipa Chajzera na Instagramie. Sam zainteresowany szybko i bez emocji uciął spekulacje. „Nie ma w tym nawet grama prawdy, więc spokojnie”, odpowiedział internautce.

Marzena Rogalska stworzy telewizyjny duet z Beatą Sadowską?

Pięć dni temu portal Pudelek.pl poinformował jako pierwszy – na podstawie wypowiedzi informatora – że do załogi porannego programu TVN nie miałaby dołączyć jedynie Marzena Rogalska… „Marzena Rogalska była na rozmowach w TVN. Na korytarzach plotkuje się, że być może niebawem pojawi się nowy duet prowadzących Dzień dobry TVN, Rogalska – Sadowska”,  twierdziło źródło portalu mając na myśli dziennikarkę Beatę Sadowską. „Prezenterki bardzo się przyjaźnią, mają również wieloletnie doświadczenie w telewizji śniadaniowej. Obie pracowały kiedyś w TVN”, brzmiały argumenty informatora Pudelka.

Źródło redakcji dodało także, że dyrektor programowy Edward Miszczak chce, by Dzień Dobry TVN prowadziło jeszcze więcej par. Różnorodność miałaby być tak duża, jak w konkurencyjnym programie Dwójki. To właśnie źródło serwisu Pudelek.pl podkreśliło jako pierwsze, że zmian personalnych w stacji może bać się Filip Chajzer. „Ponadto Filip Chajzer i Małgorzata Ohme nie cieszą się zbytnią sympatią widzów, a pasma z ich udziałem mają dużo mniejszą oglądalność niż z innymi prowadzącymi. Kiedy oni prowadzą program, większość widzów wybiera Pytanie na śniadanie”, mogliśmy przeczytać na Pudelku.

Jak już wiemy, Filip Chajzer zdementował te informacje. Czy jednak prawdą jest, że niedługo Beata Sadowska i Marzena Rogalska będą nas witać o poranku w Dzień Dobry TVN? Czas pokaże. 

Filip Chajzer, Viva! 2018
Fot. Adam Pluciński/MOVE

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.