EN_01492756_0269, Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, 2021
Fot. VIPHOTO/East News
z życia gwiazd

Promienna Marta Żmuda Trzebiatowska zapozowała u boku męża. Takiego zdjęcia pary dawno nie widzieliśmy

Okazja była wyjątkowa...

Marcjanna Maryszewska 12 września 2023 08:26
EN_01492756_0269, Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula, 2021
Fot. VIPHOTO/East News

Szczęśliwe i zgrane małżeństwo tworzą od niemal ośmiu lat. Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula zostali zgodnie okrzyknięci jedną z najpiękniejszych par show-biznesu. Nigdy nie kryli swojej miłości, choć starają się unikać medialnego rozgłosu i zainteresowania... Dlatego nic dziwnego, że ostatnie zdjęcie na Instagramie aktorki wywołało wśród fanów niemałe poruszenie!

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula — między nimi zaiskrzyło po czasie

Początki ich uczucia nie były tak romantyczne, jak wielu mogłoby się wydawać. Kamil musiał bardzo mocno postarać się o względy koleżanki z planu, ona tymczasem zupełnie nie zwracała na niego uwagi. Mało brakowało, a nigdy nie zostaliby małżeństwem! "Ja mojego męża poznawałam cztery razy, dopiero za czwartym razem go zapamiętałam. A on wszystkie te poprzednie razy pamięta i już za czwartym pomyślał o mnie, że jestem nieźle zadufana i nie będzie mi się po raz czwarty przedstawiał" — opowiadała Marta Żmuda Trzebiatowska w programie Radia Złote Przeboje.

CZYTAJ TAKŻE: Są razem od prawie czterdziestu lat. Mirosław i Joanna Bakowie zbudowali wspólny azyl nad morzem i wychowali dwójkę synów

"On jest w stanie mi udowodnić wszystkie te trzy poprzednie razy, nie mogę się wyprzeć. Wręcz jeden jest zarejestrowany, bo zagraliśmy razem w serialu w jednym odcinku, w jednej scenie! Tylko tyle, że ja grałam z psem, i byłam bardzo skupiona, żeby tego psa ogarnąć, a on gdzieś tam przechodził. I ja tego nie pamiętam, żeby on w tej scenie też występował. Strasznie jest na to obrażony i oburzony. I taka to jest historia zakochania od pierwszego wejrzenia", dodawała, wspominając moment, gdy po raz pierwszy poznała męża.

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula, 2015 rok, Premiera filmu pt. Listy do M. 2

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula, 2015 rok, Premiera filmu pt. Listy do M. 2
Fot. MARIUSZ GRZELAK/REPORTER

Marta Żmuda Trzebiatowska pochwaliła się zdjęciem z mężem

Jak wiadomo, ta historia niesie za sobą szczęśliwe zakończenie. Aktorów połączyła praca i pasje. Z czasem odkryli, jak wiele mają ze sobą wspólnego — jest to między innymi podejście do prywatności, której oboje strzegą jak oka w głowie. Choć mają dwójkę dzieci, nie ujawniają ich tożsamości. Sami również niechętnie pokazują się razem w medialnym otoczeniu, coraz rzadziej pozują do wspólnych zdjęć.

Marta Żmuda Trzebiatowska jest za to bardzo aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje głównie urywki swojego życia zawodowego. Od czasu do czasu fani mogą liczyć nawet na zdjęcia z jej mężem, choć takie okazje również nie należą do najczęstszych. Dlatego nic dziwnego, że jeden z najnowszych wpisów aktorki wzbudził wiele emocji!

SPRAWDŹ RÓWNIEŻ: Julia Królikowska i Jakub Piotr Nowak świętują drugą rocznicę ślubu. Dzieli ich dziesięć lat, łączy wszystko inne

Na profilu ukazało się bowiem ujęcie, do którego zapozowała razem z Kamilem Kulą. Na pierwszy rzut oka widać, że okazja musiała być naprawdę wyjątkowa — oboje wystąpili w przepięknych i bardzo eleganckich strojach. "Let’s celebrate 🎉 #allyouneedislove", czytamy w opisie. Komentarze zalała fala komplementów oraz słów zachwytu od obserwujących gwiazdy. Większość z nich  zwraca uwagę na to, jak wspaniałą parę tworzą! Dołączamy się i życzymy wszystkiego najwspanialszego.  

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula, 2016 rok

Marta Żmuda Trzebiatowska, Kamil Kula, 2016 rok,
Fot. VIPHOTO/East News

Marta Żmuda Trzebiatowska, 5.07.2014

Fot. Krzemiński Jordan / AKPA

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.