Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Marta Kaczyńska wychodzi za mąż? To będzie nietypowa ceremonia

Sensacyjne doniesienia mediów!

Konrad Szczęsny 21 marca 2018 10:15
Marta Kaczyńska, VIVA! kwiecień 2013
Fot. Agata Pospieszyńska/AF PHOTO

O powiększeniu rodziny przez Martę Kaczyńską mówiło się już od kilku miesięcy. Już w grudniu media podawały, że jej tajemniczy partner to człowiek, u którego boku odnalazła szczęścia i czuje się przy nim spełniona. Początkowo podawano, że relacja pary okazała się na tyle poważna, że zakochani... planują dziecko. Teraz, jak podaje Fakt, para postanowiła wziąć ślub! Poznajcie szczegóły!

Marta Kaczyńska chce mieć dziecko z nowym partnerem

Okazuje się, że Marta Kaczyńska i Piotr Zieliński, jej nowy partner, wprost nie mogą bez siebie żyć. Wychowują razem piątkę dzieci trójkę z poprzednich związków partnera prawniczki i dwie córki z jej związku z Marcinem Dubienieckim, Ewę i Martynę. Na tym jednak nie koniec! Według informacji jednego z tygodników, bratanica Jarosława Kaczyńskiego bardzo chciałaby zostać matką po raz trzeci. „Bardzo chciałaby mieć synka. To wielkie marzenie, którego nie udało się jej spełnić w poprzednich związkach”, zdradziła Na żywo znajoma Marty Kaczyńskiej. 

Jak się okazuje marzenie o trzecim dziecku spełni się, ale nie do końca. Jak podaje Pudelek.pl, Marta Kaczyńska jest w czwartym miesiącu ciąży i już wiadomo, że urodzi... dziewczynkę: „Ma termin porodu na połowę sierpnia. Bardzo chciałaby mieć syna, o czym mówiła w wywiadach, ale USG wskazuje na dziewczynkę”, mówi źródło Pudelka.

Trzeci ślub Marty Kaczyńskiej

Teraz jak podaje Fakt, Marta Kaczyńska nie tylko spodziewa się dziecka, ale niebawem stanie na ślubnym kobiercu! Jak wynika z informacji serwisu, trzeci ślub Marty Kaczyńskiej ma być bardziej niestandardowy. „Dostała już decyzję o stwierdzeniu nieważności jej małżeństwa z Piotrem”, cytuje słowa informatora z otoczenia rodziny Kaczyńskich Fakt. Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniem, Marta Kaczyńska planuje wziąć tzw. ślub jednostronny - ma to być ceremonia kameralna, tylko w gronie najbliższych. „Piotr będzie Marcie jedynie towarzyszył w czasie ceremonii”, cytuje informatora Fakt.

Podczas ślubu tylko Marta Kaczyńska wypowie na koniec przysięgi małżeńskiej słowa: „Tak mi dopomóż, Panie boże Wszechmogący, w Trójcy jedyny i wszyscy święci”. Data ślubu Marty Kaczyńskiej nie jest jeszcze znana.

Nowy związek Marty Kaczyńskiej

O nowym związku Marty Kaczyńskiej pisaliśmy w marcu ubiegłego roku. Przypomnijmy również, że w listopadzie 2016 roku prawniczka zdecydowała się zakończyć trwające dziewięć lat małżeństwo z Marcinem Dubienieckim. Decyzja zapadła wówczas na pierwszej rozprawie. Oboje dosyć szybko ułożyli sobie życie życie uczuciowe: jako pierwsi donosiliśmy o tym, że były mąż Marty Kaczyńskiej wraz z byłą żoną Artura Boruca wzięli cichy ślub i... spodziewają się dziecka. Czy nowy partner Marty Kaczyńskiej okaże się tym jedynym?  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA o macierzyństwie, życiu „żony czekającej”, artystycznych planach oraz recepcie na miłość i szczęście. Plus niezwykła sesja w Dubaju. DOROTA POMYKAŁA:  laureatka FF Tribeca 2022 w Nowym Jorku, zdobywczyni Orła 2023 za najlepszą główną rolę kobiecą. Kobieta enigma. Przed nami odsłania swoją duszę. KRZYSZTOF ZANUSSI: mistrz kina moralnego niepokoju wyznaje: „Tych filmów już nie nakręcę…”.  MIKA URBANIAK: wychowana przez dwójkę legendarnych artystów – Urszulę Dudziak i Michała Urbaniaka wbrew pozorom nie miała życia usłanego różami…